Conversja filmu pod MP4

Witam kupiłem MP4 :

http://allegro.pl/item370583196_nowosc_ … t_284.html

Chciałem przekonvertowac film na niego to użyłem programu który AVIConverter 3.0 który był na płycie wraz z mp4 .

Po konwersji wrzuciłem go na mp4 i synchronizacja dźwięku z obrazem jest do dupy czym dłużej sie ogląda tym większy odstęp miedzy dźwiękiem a obrazem .Lecz jak odpalę przekonvertowany film na komputerze to wszystko gra . Mógłby ktoś wyjaśnić co mam zrobi żeby nie było tego odstępu .

Wielkie dzięki z góry .

Spróbuj przekonwertować programem SUPER.

Możesz zmienić Bitrate na mniejszy

Film który chce zkonvertowac ma :

Video : 311 MB, 1046 Kbps, 25.0 fps, rozdz. 640*352 (16:9), XVID = XVID Mpeg-4, Obsługiwane

Audio : 38 MB, 128 Kbps, 48000 Hz, 2 kanał(y), 0x55 = Lame MP3, CBR, , Obsługiwane

Podczas konwersji ustawiam tak :

Vide

Video Codec : Xvid (MP4 wymaga tego kodeka)

Video Size : 320x240 ( MP4 wymaga tej rozdzielczości)

Frame Rate : 25 FPS ( Nie wiem czy to dobrze ustawione poprostu brałem z ustawien filmu przed konwersją )

Bit Rate : 1200 (Tu próbowałem urżnie ale nie wychodziło mi)

Aspect : Auto (Nie wiem o co z tym chodzi wiec zostawiłem auto)

Audio

Audio codec : MP 2 ( Jest do wyboru jeszcze MP3 ale jak zkonvertuje na MP3 to nie działa w ogóle na moim odtwarzaczu)

Bit Rate : 128 ( Nie wiem czy to dobrze ustawione po prostu brałem z ustawień filmu przed konwersją )

Sample Rate : 48000 ( Nie wiem czy to dobrze ustawione po prostu brałem z ustawień filmu przed konwersją )

Channels : 2 ( Stereo) ( Nie wiem czy to dobrze ustawione po prostu brałem z ustawień filmu przed konwersją )

Mam prośbę jak ktoś wie co robie źle niech mi wyjaśni co wielkie dzięki z góry