Converter: MPEG TS File/ AVI

Poszukuję darmowego Convertera: MPEG TS File /AVI lub MP4. Mam aparat foto. Panasonic - nagrałem film jako MPEG TS File(hd) i nie mogę go odtworzyć bez skorzystania z aparatu , chciałbym go przerobić na AVI lub MP4 .Ściągałem różne convertery ale wszystkie były płatne . Moja prośba jest taka może ktoś zna rozwiązanie lub ma darmowego convertera . Z góry b.dziękuje za pomoc.

Kerik

Sprawdź darmowe programy, Any Video Converter, FormatFactory, SUPER 2011:

http://www.dobreprogramy.pl/Konwersja-a … s,151.html

Any Video converter nie daje rady sam często nagrywam programy z TV i jedynie VideoReDo TVSuite V4 daję radę z “TS”

Ten powinien dać sobie radę bez problemu: http://www.allconverter.org/

A VLC czasem nie odtwarza takiego formatu?

Koledzy odtwarzać to ja odtwarzam na PC Windows Media Player (zainstalowane mam kodeki ) ale mnie chodzi o to żebym mógł odtwarzać na TV (USB). allconverter nie zdaje egzaminu.

kerik

kerik1 , podaj model telewizora.

W ciemno : http://www.videohelp.com/tools/HDTVtoMPEG2

kerik1 , jakbyśmy znali model tv to moglibyśmy ci spróbować doradzić jakie parametry konwersji ustawić bo ALLConverter Pro ma dość szerokie możliwości konfiguracji.

Jeśli tv informuje w jakiś sensowny sposób o powodzie dlaczego nie może odtworzyć danego pliku to też może nam to pomóc bo czasem wystarczy np. zmniejszyć bitrate audio lub video albo zmniejszyć rozdzielczość.

Koledzy b.b.b.dziękuję za okazaną pomoc a szczególnie koledze scripter1 za link do convertera ALLConverter Pro. Telewizory które mam odtwarzają pliki w MP4 i AVI , chodzi o to że po konwersji ALLConverter Pro np; MP4 - uzyskuje się b. kiepski obraz (pikselizacja) , natomiast po konwersji do Avi obraz jest oglądalny ale też trochę traci w stosunku do oryginału. Dlatego poszukiwałem jakiegoś dobrego convertera , ale niestety darmowe nie są tak dobre jak płatne. Ja do tej pory używałem Any Video Converter jest b.dobry, ale plików MPEG TS File (nie widzi) jest wersja pro ale płatna.Koledzy z tego wynika że jak chce się mieć coś dobrego to trzeba kupić płatną wersję, ale mnie to jest potrzebne sporadycznie tak że muszę się zadowolić tym co jest dostępne bezpłatnie.

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc.

kerik