Cool Edit Pro 2.0


(Konradraszewo) #1

Witam Wszystkich. Mam taki problem... Jak otwieram program Cool Edit Pro to mi wyskakuje nastepujacy blad: Temporary folder does not exist. Please specify an existing directory under Options->Settings.System. Naciskam "OK" i pokazuje sie Free Up Space in Temp Files. Pokazuja sie 2 okienka Waveform i Undo History. Nizej jest Primary, Secondary po prawej stronie jest Reserve MB. Da sie cos z tym zrobic? Pomozcie mi! !!


(maku13) #2

Chodzi o folder z tymczasowymi plikami roboczymi. Stwórz jakiś folder, a Options->Settings.System wskaż go.


(slawex1983) #3

Jeżeli rada maku13 , nie pomoże, to przeinstaluj program. Jeżeli używałeś jakiegoś cleanera rejestru, to usunął on informacje o folderze tymczasowym i to może być przyczyną problemu. Przynajmniej ja tak miałem. Zainstalowałem CoolEdita na nowo. Odszukałem w rejestrze jego klucze i wyeksportowałem je na dysk. Gdy program wyświetlał komunikat Temporary folder does not exist.znaczyło, że odpowiedzialnego za temp klucza w rejestrze już nie ma. Wystarczyło dodać wcześniej przygotowany wpis dwukrotnym klikiem.


(ziggyZZ) #4

Przy pierwszym uruchomieniu CE Pro tworzy foldery tymczasowe (zazwyczaj na wszystkich dyskach) widocznie pominąłeś ten krok podczas instalacji

programu.