Cooler na GTX 260 '216

Jaki cooler na moją grafike do 100 zł byście polecili? Mile widziane instrukcje montażu :slight_smile:

http://allegro.pl/item666191610_arctic_ … x_280.html - 200zł

Do 100zł, to polecałbym nałożenie porządnej pasty termoprzewodzącej, wrzucenie dodatkowego nawiewu na kartę graficzną i poprawienie przepływu powietrza w całej budzie. :slight_smile:

Niestety chyba nie ma jeszcze dobrych chłodzeń za 100zł na te karty…

"nVIDIA GeForce GTX 285/275/260 (55 nm) tylko rdzeń, brak pasujących radiatorów na pamięci/układ zasilania/chip IO. "

tylko rdzeń :confused: może cos innego? i tak do 150 zł

Adalbert , ma racje zainwestuj w dobre wentylatory do obudowy (120mm) to spadnie ci temp. i jakąs lepszą pastę, to wyjdzie cie zdecydowanie lepiej.

no dobra, tylko obudowe z karty sie łatwo sciąga? nigdy tego nie robilem… a paste to jaką polecacie?

Jak są śrubki, to nie powinno być żadnych problemów, podrzuć linka jak wygląda ta Twoja 260.

A swoją drogą dlaczego chcesz wymienić chłodzenie? Za głośne, czy za gorąco?

Z dobrych past masz np. Arctic Cooling MX-2, ale w sumie dobrze zobaczyć co i za ile mają w sklepach u Ciebie w okolicy.

Podkręciłem ją w Power Stripie proc 775 pamiec 1150 o ile sie nie myle (nie ma mnie w domu teraz i nie sprawdze) i np. w Empire Total War jak wyjde do pulpitu (ctrl+alt+delete) zeby sprawdzic kto na gg głowe zawraca i potem przywroce okno gry, to np. tekstury robia sie czerwone, migają, jakies paski sie pojawiają, po chwili wraca wszystko do normy,; tak samo dzieje sie w Crysis’ie. No to mysle ze to wina chlodzenia. Karta Asusa, nic przy niej jeszcze nie robilem.

Ściągnij OCCT, przetestuj z godzinę rdzeń i pamięci grafiki i wrzuć screeny. To nie musi być wina przegrzewania się.

gdzies tak za tydzień odpisze bo narazie na wakacjach bez kompa jestem :slight_smile: pozdr