Coolerek do grafiki

Witam,

Mam KArte grafiki Winfast A6600TD (GF 6600) i ogolnie jest ok poza strasznym halasem jaki wydziela wszystkie wiatraczki sa juz cichutkie oprocz tego jednego. chcialbym go zatem wymienic. Poniewaz jednak karta jest na AGP wiec tak naprawde nie ma wielu coolerkow na ta grafe jest jakis arctic cooling i freezone ale one kosztuja jakies 80-100 zl a o troche sporo jak dla mnie. Znalazlem na allegro cos takiego

http://www.allegro.pl/item87692604_nvid … lery_.html Tylko troche mi tam nie pasuje to ze koles pisze ze to sie kreci na 5300 obrotow przy 20 dBA - myslicie ze to mozliwe ? pisalem do niego ale nie odpisal. A moze macie jakies inne ciekawe propozycje ?

Złączono Posta : 25.02.2006 (Sob) 18:34

Widze ze nikt mi nie chce odpowiedziec - trudno juz kupilem ten cooler - pasuje , nie jest bardzo cichy - szum powietrza da sie uslyszec ale przy takim malym radiatorze przeplyw powietrza musi chyba byc duzy a zatem i szum… niewazne mam teraz inne pytanie po zalozenia nowego coolera temperatura na rdzeniu grafiki jest mniej wiecej taka sama jak byl wczesniej dla idle jednakze postanowilem pojsc dalej i zamknalem obudowe (zawsze byla otwarta) po pol godziny grania w nfs MW temperatura ustabilizowala sie na poziomie 71 stopni celsjusza. pytanie - czy to aby przypadkiem nie za duzo ? co prawda grafika nawet w spoczynku ma wysoko temperature - 54-57 st jednak przy 70 stopniach 64 bitowe athlony sie pala … nie zauwazylem jednak zeby gra sie zacinala (na najwyzszych ustawieniach) czy ta temperatura moze byc - o temp na grafie jescze chyba nikt nie pyta,l …

Złączono Posta : 25.02.2006 (Sob) 20:01

:evil: