Coolermaster elite 334 też tak macie?

Cześć posiadam właśnie tą obudowę i chciałem zapytać tez jest tak tandetnie wykonana? Miękki tandetny plastik front panelu i srebrne wstawki które się bujają. I front usb który przy wpinaniu usb o mało nie wpadnie do środka. Trochę się zawiodłem na tej obudowie jak za cenę 169zł.

Miałem przeważnie obudowy CoolerMaster i żadna nie była wykonana tandetnie. Swego czasu miałem tą, co Ty i była naprawdę wykonana solidnie. Żadne USB nie wpadało do środka. Blacha, co prawda mogłaby być trochę grubsza, ale zła nie była. Plastik także nie najgorszy i dość gruby. Obecnie użytkuję CoolerMaster HAF 922 i też nie mam najmniejszego problemu z czymkolwiek. Widocznie trafiłeś na jakieś bubel

Kupowałem w esc.pl Więc chyba tam tandety nie mają. Usb to od samego początku widziałem ze jest lipa. Ale te wstawki i plastik dzisiaj zauważyłem jak kompa przestawiałem

Być może i nie sprzedają tandety, ale naprawdę miałem same obudowy z CoolerMastera i żadna nie sprawiała problemów. Jak tak liczę to było ich 9. Żadna nie była tandetą. Może powinieneś reklamować?

I pozbywać się kompa na 2 tygodnie? Nie będę robić afery tylko po prostu się trochę zawiodłem jakością za tą cenę

Ale to pojedynczy przypadek raczej jest :slight_smile: