Coppermine a e-mail na WP

Witam.Jako,że nie mogę napisać nowego tematu w odpowiednim dziale,piszę tutaj

Wracając do problemu-założyłem galerię ,ale do użytkowników,którzy chcą się zarejestrować ,a mają pocztę na WP nie dochodzi e-mail.Czy ktoś wie,co jest nie tak i jak to naprawić?

Kolega ma galerię na cal.pl i też e-maile na WP nie dochodzą :?

Pozdro

sprawdź czy emaile nie dochodzą jako spam

a czy dostajesz jakieś zwrotki ?

w jaki sposób są wysyłane emaile jeszcze mi powiedź (za pomocą jakiej funkcji ?)

Więc nic nie dostaję,w spamie nic nie ma.

A E-maile są wysyłane: Rejestracja użytkownika wymaga potwierdzenia E-mailem.Jest ustawione,że tak

Z niektórych serwerów na niektóre skrzynki pocztowe nie dochodzi. Na jednym z “moich” serwerów po wysłaniu poczty (funkcją mail w PHP) na konto w gazeta.pl , list taki w ogóle nie dochodzi, a na wszystko inne dochodzi.

Z kolei w innym przypadku - WP dochodzi , ale po liku dniach, lub nawet do tygodnia… nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale tak jest.

Być może to jest jakiś wewnętrzny filtr usługodawcy pocztowego. Zwłaszcza, że te e-maile nie dochodzą najczęściej w przypadku wysłania ich z darmowego konta hostingowego. W płatnych kontach firmy stosują lepsze zabezpieczenia antyspamowe i chroniące przed innymi zagrożeniami, dlatego wlaściciele skrzynek e-mail po prostu czasem blokują każde e-maile wysyłane z darmowych (konkretnych) serwerów hostingowych (z danej domeny).