Coraz cżęstrze zawieszanie sie komputera

Mam taki problem że mój komputer sie zawiesza bez specjalnego powodu, czasami podczas uruchamiania strony internetowej lub podczas włączania filmu, nie ma na to reguły, zawiesza się i na nic nie reaguje tylko reset, najciekawsze jest to , że jakiś czas temu wgrywałem nowy system i nie ma różnicy jedynie to że z dnia na dzień dzieje sie to coraz częściej. Komputer nie jest najmłodszy ale nie wydaje mi sie ze to jest problemem i nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. myślałem że może to ramy bo często dzieje sie tak podczas uruchomiania różnych rzeczy ale co dziennie uruchamiam grę która potrzebuje dużo ram i nigdy podczas niej mi się nie zawiesił. Proszę o pomoc bo tracę cierpliwość i może się to skończyc marnie dla mojego komputera.

Moim zdaniem podzespoły się przegrzewają. Wypadałoby wyczyścić od czasu do czasu z kurzu. 8)

Uruchom program Everest i podaj tu, jakie masz temperatury.

jesli podczas gry sie nie przegrzewaja - to podczas normalnego korzystania z komputera na pewno sie nie przegrzeja tak ze spowoduja restart komputera…

Temperatura

Płyta główna 35 C

Procesor 47 C

czyli na bank nie przez wysoka temperature…

moze jednak zrobisz memtesta?

memtesta? To znaczy? do mnie trzeba po polsku bo nie jestem kumatu w tych sprawach

wpisz w google - taka aplikacja do testu pamieci RAM

kamil_ast popraw proszę błąd w tytule. Użyj funkcji zmień.

Podałeś temperatury płyty głowniej i procesora, a karta graficzna?

moim zdaniem to popraw rażące bledy ortograficzne :expressionless: :o :x