Coraz mniej miejsca Vista Ultimate 32

Mam Vistę Ultimate 32bity .

Wszystkie pliki na dysku C gdzie wgrany jest system zajmują dokładnie 17,6 GB , całkowity rozmiar partycji to 32 GB , o dziwo powinno być jeszcze dużo wolnego miejsca ,ale jednak zostało mi tylko 3 GB . O moje dziwo ,rozmiar się zmniejsza od jakiegoś czasu , od razu na czystym systemie wolnego miejsca było ok. 10 GB , następnie niecałe 6 i dzisiaj zostało mi już tylko 3 GB .

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieję ? Bo w końcu nie będzie tam nic . Brak miejsca .

1236348307-xxxxx.jpg

Wyłącz przywracanie systemu.

Dziękować ! Pomogło !

Można Zamykać …

a gdzie to wyłączyć??

jh4683_Schowek01.jpg

dzieki JasperKyd

mam ten sam problem, partycja C ma 20 gb i już nie mam miejsca na uptade, vista zajmuje 19.8 gb na innym komputerze z sp1 i wszystkimi uptadami zajmuje 17.8 gb wiec dlaczego tutaj tak dużo, wyłączyłem już hiobernacje i przywracanie systemu ale miejsca dalej jest mało, można coś jeszcze wyłączyć a jak nie to jaki program polecacie do pomniejszenia partycji D i dodania kilka gb do partycji C, dzięki.

samo wyłączenie przywracania nie jest dobrym rozwiązaniem najlepsze co można robić to co jakiść czas włączyć oczyszczanie dysku i wybrać opcję usunięcia wszystkich punktów przywracania poza ostatnim wtedy mamy chociasz jeden dobry punkt i wolne miejsce a jak wyłączymy mamy zero :slight_smile:

Uzyj ccleanera. Usunie pliki tymczasowe itp.

Wiem, że odkopuje stary temat, ale nie wiem co robić. Partycja C ma 30GB z tego Vista Home Premium zajmuje 25GB. Powiększa się i powiększa i niczym nie mogę zmniejszyć zajmowanego miejsca. Używałem już chyba wszystkich programów czyszczących (CCleaner. odkurzacz, wise registeery cleaner) i nic nie pomaga. Jakaś inna rada?

ripsento , czytaj posty powyżej :X

Jest napisane, że trzeba wyłączyć przywracanie systemu…

I niech sprawdzi jaką pojemność ma winsxs,sporo może się wyjaśnić,ten folder znajdziesz w folderze Windows na systemowej…tylko nic przypadkiem nie usuwaj z tego folderu.

Dzięki za radę.

Katalog zawiera u mnie prawie 15GB dokładnie - 14,7 GB (bajtów: 15 867 256 832). Tylko dalej mi to nic nie mówi.

Dodane 27.11.2009 (Pt) 12:02

Czy znajdzie się ewentualnie ktoś z jakąś radą bo nie mam zielonego pojęcia co dalej zrobić. Jedyne co przychodzi mi na myśl to format c: