Coraz więcej problemów z funkcjami laptopa


(Goliacik) #1

Witam,

Od miesiąca mam coraz więcej problemów z laptopem.

  1. Wydłużony czas uruchamiania systemu.

  2. Baaaaardzo długo zamyka (czasem zawiesza się podczas wyłączania) system - co najdziwniejsze, nie jest to jednakowy okres. Czasem potrafi zamknąć kompa w kilkanaście sekund a czasem rozciąga się to do kwadransa.

  3. (I to jest najbardziej utrudniające pracę.) Przy uruchamianiu komputera (tuż po zalogowaniu się - jakieś 10 sekund po starcie pulpitu) rozdzielczość z normalnej (1440x900) przeskakuje na 800x600. Wszystkie programy, które się uruchamia "wychodzą" poza ekran. Nie mam kontroli nawet nad paskiem startu. Jak dotąd znalazłem chwilowe "obejście tego problemu: prawym przyciskiem myszy na pulpicie, "Personalizuj", "Ustawienia ekranu" i potem klawiaturą "na pamięĆ" skaczę tabulatorem do suwaka i ustawiam max rozdzielczość. "Enter" i wskakuje prawidłowy ekran. Ale niestety nie mam możliwości zapisania tych ustawień, bo co tylko zrestartuję kompa, wraca 800x600.

  4. Pojawiła mi się nowa "rzecz" na pasku startu. Piszę "rzecz", bo na listwie zachowuje się jak aplikacja, jednak nie widzę tego w menadżerze zadań i jedyne, co mogę z tym zrobić, to prawym przyciskiem myszki wyświetlić menu, w którym są tylko dwie opcje: "Przenieś" i "Zamknij" (próbowałem przenieść, ale nigdzie nie akceptuje lokalizacji docelowej). Ma to "coś" charakterystyczną ikonkę - trzy sześcianiki w kolorze niebieskim z dużymi literkami "M" (na górze), "F" i "C" (na dole).

Komputer został przeskanowany Nortonem i Kasperskim i 0 alertów.

Proszę o pomoc, bo nie mam nawet jak zgrać potrzebnych mi plików i ("Mój komputer" otwiera się chyba ze 10 minut i nie wyświetla wyników wyszukiwania...), żeby odzyskać system.

Zrobiłem loga Hijackiem:

http://www.wklej.org/id/119961/

Pozdrawiam.

BB


(Janek109) #2

Jaki masz system? Jak XP Pro to można zainstalować go na wcześniejszej wersji(zmienia się tylko katalog C:\Windows) po tym jest trochę problemów z prawami do plików ale jest system.

Jeśli masz nie legalny system to on czasami ma takie "bonusy" że głowa mała :stuck_out_tongue:


(96jasio96) #3

Log jest czysty . Skieruj się do działu problemy .