Core 2 Duo E8400 a jaka płyta główna do niego?!

Sprawa jest taka, że naczytałem i nasłuchałem się dużo na temat problemów z uruchomieniem tego procesora na płytach głównych prawie wszystkich producentów (chodzi mi o płyty w cenie 350-400zl teraz.).Problem jest taki że orginalny bios nie widzi “dobrze” procka,wgranie nowego biosu całkiem często i gęsto nie wystarcza?!.

Proszę o odpowiedz tych, którzy bez problemu i bez wgrywania nowego biosu na swojej płycie nie mieli z tym prockiem żadnych problemów.

DZIĘKUJE ZA PRZYSZŁE ODPOWIEDZI I POZDRAWIAM.

Foxconn P35 A-S lub MSI P45 Neo2-FR. :wink:

Ja takich rzeczy nigdzie nie widziałem. Gdzie je przeczytałeś bo moze to jakieś nooby pisały i myślały ze płyta z przed kilku lat im obsłuży każdy procek. warto zainwestować w tą płytę MSI P45 NEO3-FR. Jest niedroga bo jej cena to niecałe 300zł [http://www.ceneo.pl/categories.aspx?sea … e=99999999](http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=0&searchText=MSI MP45 MNEO3~~FFR&inDesc=False&minPrice=0&maxPrice=99999999)

Gigabyte G31. Zero problemów

Ja mam procka model E8500 i niemam problemu z płytami do niego. Ty do swojego tez niebendziesz miał i nieczytaj głupot od laików. Pozdro :smiley:

Rozmawiałem z gościem co w serwisie przy sklepie pracuje. Dziennie składają do 10 komp. różnych. Mówił że często do tego procka wgrywają nowy bios o czym przyszły klient nawet nie wie.Płyty przychodzą do nich bezposrednio z hurtowni ale poki dojdą do Polski dajmy na przykład z chin :smiley: to mijają 2-3 miesiące :? .

Na dzien dzisiejszy podał mi jedną płyte z którą na razie nie mieli większych problemów razem z c2de8400( asus P5Q),ale znów ja mam złe wspomnienia z asusem myślałem nad msi p35 neo3-f tak jak ktoś tu chyba napisał.

W sumie jest tak że sam bede składał, i chciałbym żeby to w miare poszło bezproblemowo :lol:

Najbardziej awaryjna płyta jaką widziałem :smiley:

Też tak słyszałem o (asusp5 )i tu właśnie jest problem.

To powiedz w serwisie żeby biosu nie wgrywali. A co do Asusa to ja jestem fanem bo jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i cenię sobie go najbardziej.

MarS nie gniewaj się, ale z tą gigabajt GA-31 To trafiłeś jak kulą w płot( nie muszę chyba tego tłumaczyć) :slight_smile:

Himmak5g NIE ROZUMIEZ MNIE nikt mi nie będzie wgrywał nowego biosu, a to dlatego że jak napisałem wyżej sam chcem złożyć calego komp.

A zakup ma być jeden nowa płyta i ten procek w sumie dwa :slight_smile: reszte potrzebnych badziewi mam. :smiley:

Posłuchaj się nas i wybierz sobie jakąś. Ja nie wierzę w te bajki.

A wogóle pokaż jaki złożyłeś zestaw.

djarta szanujmy się trochę :slight_smile: Ja proszę tylko o jedno czy jest tu jakiś człowiek co ma ten procek i wszystko jest ok. z komp. od pierwszej instalacji bez wgrywania nowego biosu! !!

Nie znajdziesz takiego. Bierz nasze propozycje. Nic Ci sie nie stanie. a jeśli się boisz to dopłac do e8500

MESECAM jaka masz płyte? Pozd. :wink:

Chętnie posłucham Twojego tłumaczenia

Zainstalowałem E8400 na msi neo3 p45 i zero broblemów.

Wszystkim za rady i porady dziękuje.

Abit swego czasu robił bardzo dobre płyty pod intela które właśnie na ich płytach biły rekordy

Chyba o Asusie chciałeś napisać, bo to on pogorszył się.