Core Duo2-Warto?

Witam, sporo teraz o Core Duo2 i o testach i o tym ,że najsilniejszy Core Duo2 kładzie na łopatki Athlona FX-62 jednak nie można patrzeć(Chyba?) na te testy bo te procki to jeszcze nie wersja Finalna tylko protototyp produkowany z pełno krzemowych palet który jest dostarczany do testów, ten typ jest elastyczny do podkręcania itp. a wersja finalna która trafi do sklepów są produkowane z palet w których wszystkie materiały które sprawiają, że procki są wydajne itp. są ograniczone do max 40%. Co o tym sądzicie, mi się zdaje, że będzie tak jak kiedyś z Venicami od AMD czyli na początku rozkładały pentiumy4 w wersji finalnej były tylko troche lepsze. Co o tym sądzicie??

jakby nie było to brałbym nawet najsłabszą wersje.Ale niestety nie w tym życiu…nie stać mnie dać 6-7 papierów 100zlotowych na kwadracik o wymiarach nie przekraczajacych 5x5cm

czyżby fanboy AMD? Ja do wkroczenia Core2Duo nie wierzyłem w te testy, jednak jak się pojawiły w sprzedaży i zaczeło się "normalne"testowanie tychże procków to uwierzyłem w ich wydajność.

teraz nie warto, bo drogo, ale przecież platform się nie zmienia co rok, tak więc jeżeli ktoś ma odpowiednią ilość gotówki to podaje conroe’a do zestawu.

Zależy do czego wykorzystujesz komputer - jeśli są to tylko gry na razie nie warto kupowac dwurdzeniowego procesora,innaczej jeśli korzystasz z odtwarzaczy filmów,albo obrabiasz grafikę 3D,programy takie jak Maya 3D i 3D Studio dawno korzystają z dwóch rdzeni,sam system musisz miec w wersji Professional,bo Windows XP Home nie obsługuje wielu procesorów,sytuacja zmieni się w przyszłości,gdy gry będą pisane wielowątkowo - jeden rdzen będzie zajmował się obsługą grafiki,drugi np. fizyką gry

Warto.Ja mam i jestem mega zadowolony. :mrgreen: :mrgreen:

Ale tak wydajnego jednojajowca nigdzie nie znajdziesz!