Corel 11 / eksport do pdf

Witam,

mam pytanie odnośnie eksportu projektu do pdf.

Mój projekt wychodzi poza obszar roboczy. Jest to kilka stron ulotki w jednym projekcie. Chciałabym wyeksportować całość do pdf cały projekt, ale w taki sposób by każda strona ulotki rozpoczynała się na nowej stronie w pdf’ie. Czy istnieje taka możliwość?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przesuwać mozna! Umieszczasz pierwsza strone ulotki w obszarze roboczym, tworzysz PDFa. Przesuwasz ulotke tak aby kolejna jej strona była na obszarze roboczym i tworzysz PDF. I tak dalej

Chciałabym aby to było w jednym pliku.

za @panoramix88

potem tylko odpalić Acrobata i zapisać strony jako jeden PDF - lub jeszcze gorzej w Corelu utworzyć tyle stron w dokumencie ile jest w składce.

Kopiować składkę i przesuwać w obszarze roboczym tak aby kolejne strony znajdowały się w odpowiednich miejscach. Po eksporcie do PDF powinno powstać tyle stron ile zdeklarowałaś w dokumencie.

Źle przeczytałem. To zapisz tak jak pisałem powyzej do PDFa, potem przekonwertuj za pomoca jakiegos programu do JPG lub innego formatu graficznego, a potem wszystkie zdjęcia zapisz do jednego PDFa. Troche zamieszane ale ja nie znam lepszego sposobu.

Po pierwsze obszar roboczy tworzy się taki jaki ma być formatu ulotki + spady jeżeli to ma być drukowane. Jeżeli nie, to bez spadów.

Po drugie w lewym dolnym rogu ekranu znajduje się opcja dodawania stron.

Po trzecie tutaj masz o eksportowaniu plików z Corela do różnych formatów i ważne informacje http://www.qprint.com.pl/index.pl/corel_draw

Bardzo dziekuje za odpowiedz, wlasnie o to mi chodziło :wink: