Corel draw 11

Ściągnęłam wczoraj corel draw graphic suite 11 trial version (11.633) i spolszczenie do tegoż. Nie chce się spolszczyć za nic. Informuje mnie:“Aktualizator nie mógł zaktualizować istniejącej wersji programu corel draw Graphic suite 11z powodu: Nieznana wersja pliku:C:\Program Files\Corel\Corel Graphic 11|Programs\Trace.exe” Czy w ogóle można spolszczyć triala? I pytanie nr2 - sytuacja identycznie się prezentuje przy próbie podrasowania programu Servis Packiem 1 dla corel Draw 11 Graphic suite. Proszę mi rozjaśnić mój problem bom noga.

Być może sciągnąłeś jakąś wersje typu 1.11.1.1.1 itd. dlatego spolszeczenie moze swirowac, bo jest zrobione tylko do wersji 0.11.1.1.1 itd. To tylko przykładowe numery, ale sprawdze do jakiego jest spolszczenie a jaki to corel (help>about corel…)

no wlasnie problem polega na tym że wszystko jest jak być powinno- wersja jest zgodna 11.633.- Dla niej jest i spolszczenie i servis pack1 - myślalam że jak go potraktuję sp1, to puści to spolszczenie, ale sp1, też nie chciał. SP1 jest wg opisu na dobreprogramy wlaśnie dla 11.633. dotyczy to również spolszczenia. Może chodzi o to, że to trial?

Heh, może. Jak chcialem zainstalowac spolszczenie na corela essentilas to tez nie weszlo. Tyle że to byl OEM, a wersje sie nie zgadzały i spolszczenie było częsciowe.

wersje sie niby zgadzaja.ale moze moja wiedza jest niekompletna. Dodatkowo znalazłam coś takiego ściżgając spolszczenie z innej strony :

"Plik wt9_1uien.dll znajdź i zastąp

a plik V3Corel11suite_pl.exe uruchamia łatę spolszczającą w wersji podstawowej Corela 11 ver. 11.663

_______________________________

I znalazłam reż ten plik wt9_1uien.dll . Ale co dalej? Czym ja mam gp zastąpić? :shock:

Musisz poszukać dokładniejszego opisu instalacji, bo z tego rzeczywiście nic nie wynika. Może do pliku spolszczenia jest dołączony readme.txt?