Corel draw 11

(Mysia Mysia) #1

Ściągnęłam wczoraj corel draw graphic suite 11 trial version (11.633) i spolszczenie do tegoż. Nie chce się spolszczyć za nic. Informuje mnie:"Aktualizator nie mógł zaktualizować istniejącej wersji programu corel draw Graphic suite 11z powodu: Nieznana wersja pliku:C:\Program Files\Corel\Corel Graphic 11|Programs\Trace.exe" Czy w ogóle można spolszczyć triala? I pytanie nr2 - sytuacja identycznie się prezentuje przy próbie podrasowania programu Servis Packiem 1 dla corel Draw 11 Graphic suite. Proszę mi rozjaśnić mój problem bom noga.

(Kos@) #2

Być może sciągnąłeś jakąś wersje typu 1.11.1.1.1 itd. dlatego spolszeczenie moze swirowac, bo jest zrobione tylko do wersji 0.11.1.1.1 itd. To tylko przykładowe numery, ale sprawdze do jakiego jest spolszczenie a jaki to corel (help>about corel...)

(Mysia Mysia) #3

no wlasnie problem polega na tym że wszystko jest jak być powinno- wersja jest zgodna 11.633.- Dla niej jest i spolszczenie i servis pack1 - myślalam że jak go potraktuję sp1, to puści to spolszczenie, ale sp1, też nie chciał. SP1 jest wg opisu na dobreprogramy wlaśnie dla 11.633. dotyczy to również spolszczenia. Może chodzi o to, że to trial?

(Kos@) #4

Heh, może. Jak chcialem zainstalowac spolszczenie na corela essentilas to tez nie weszlo. Tyle że to byl OEM, a wersje sie nie zgadzały i spolszczenie było częsciowe.

(Mysia Mysia) #5

wersje sie niby zgadzaja.ale moze moja wiedza jest niekompletna. Dodatkowo znalazłam coś takiego ściżgając spolszczenie z innej strony :

"Plik wt9_1uien.dll znajdź i zastąp

a plik V3Corel11suite_pl.exe uruchamia łatę spolszczającą w wersji podstawowej Corela 11 ver. 11.663

I znalazłam reż ten plik wt9_1uien.dll . Ale co dalej? Czym ja mam gp zastąpić? :shock:

(Kos@) #6

Musisz poszukać dokładniejszego opisu instalacji, bo z tego rzeczywiście nic nie wynika. Może do pliku spolszczenia jest dołączony readme.txt?