Corel - odinstalowanie

(K Korzeniowska) #1

Pomocy, ostatnio zainstalowalam Corel Draw 8, jednak potem dostałam nowszą wersję więc postanowiłam odinstlować wersję 8 i :? ..... zaczęły się problemy, gdyż po odinstalowaniu (Panel sterowania -> Programy i funkcje -> odinstaluj) corel został nadal na dysku C i nie mogę go usunąć, bo wyskakuje mi informacja, że nie mam uprawnień :frowning: Zeby tego było mało to od tego czasu mój komputer strasznie wolno się uruchamia. Jeżeli ktoś wie jak pozbyć się tego programu to bardzo proszę o pomoc (łopatologiczną). (Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam zainstalowaną Windows Vista)

(Chilek1) #2

apewne jak wejdziesz we właściwości tego foledru z Corelem napisane będzie "tylko do odczytu" i temu nie można usunąć. Spróbuj to odznaczyc -> zastosuj -> OK i wtedy usuń. Teoretycznie powinno działać, ale z praktyki przewiduję, że nie będziesz dała rady zmienić tego "tylko do odczytu".

Jeśli to nie pomoże to moze program Killbox

Miałem coś podobnego i dało radę dopiero przy usuwaniu w DOS'ie

(K Korzeniowska) #3

dziękuje, za pomoc, ale niestety zaden sposób nie zadziałał :frowning: , może ktoś zna inne sposoby

-- Dodane 08.01.2009 (Cz) 22:59 --

Przeprasz, bo nie sprecyzowałam swojej wypowiedzi, nie zadziałalo odznaczanie opcji "tylko do odczytu" i program Killbox. Czy mogłabym prosic o wyjasnienia co to jest DOS :oops:

(Piotras320) #4

Spróbuj tym programem: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... cker+1.8.7

a tu masz info co to jest dos http://pl.wikipedia.org/wiki/MS-DOS

pozdr.

(K Korzeniowska) #5

Serdeczne dzięki za link do programu "Unlocker", nie dość że ten program nie działa to jeszcze teraz nie mogę go usunąć tak samo jak Corela.

(Bozybor) #6

Mam pytanie czy próbowałaś ponownego "instalowania" "8" ?? pamiętam ze program też miał coś takiego jak napraw i remove czyli usuń :wink:

albo próbować instalować nową wersje wtedy też będzie coś o tym ze chce starszą odinstalować

Ale na początek uruchom odinstalowanie jako administrator bo vista domyślnie ogranicza dostęp i udaje ze główny użytkownik jest jakby z ograniczeniami :wink: :smiley:

poszukaj programu do zmian tych opcji w internecie :slight_smile: ale czytaj powoli i spokojnie :wink:

(errata72) #7

Zainstaluj Revo Uninstal, jest w Dobrych Programach. Wybierz tryb zaawansowany i on cię dalej poprowadzi.

Usuniesz nim wszystko co chcesz.

(Bozybor) #8

errata72 masz racje Revo Uninstal odinstaluje wszystko .... i dlatego czasem lepiej uważać :wink: ja proponuje te opcje na koniec może to okrężna droga ale tak czasem jest bezpiecznie :wink: szczególnie kiedy dopiero poznaje się system :wink: :roll:

(errata72) #9

Program sprawdzony,ale się nie upieram.Powodzenia.