Corel - odinstalowanie

Pomocy, ostatnio zainstalowalam Corel Draw 8, jednak potem dostałam nowszą wersję więc postanowiłam odinstlować wersję 8 i :? … zaczęły się problemy, gdyż po odinstalowaniu (Panel sterowania -> Programy i funkcje -> odinstaluj) corel został nadal na dysku C i nie mogę go usunąć, bo wyskakuje mi informacja, że nie mam uprawnień :frowning: Zeby tego było mało to od tego czasu mój komputer strasznie wolno się uruchamia. Jeżeli ktoś wie jak pozbyć się tego programu to bardzo proszę o pomoc (łopatologiczną). (Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam zainstalowaną Windows Vista)

apewne jak wejdziesz we właściwości tego foledru z Corelem napisane będzie “tylko do odczytu” i temu nie można usunąć. Spróbuj to odznaczyc -> zastosuj -> OK i wtedy usuń. Teoretycznie powinno działać, ale z praktyki przewiduję, że nie będziesz dała rady zmienić tego “tylko do odczytu”.

Jeśli to nie pomoże to moze program Killbox

Miałem coś podobnego i dało radę dopiero przy usuwaniu w DOS’ie

dziękuje, za pomoc, ale niestety zaden sposób nie zadziałał :frowning: , może ktoś zna inne sposoby

Dodane 08.01.2009 (Cz) 22:59

Przeprasz, bo nie sprecyzowałam swojej wypowiedzi, nie zadziałalo odznaczanie opcji “tylko do odczytu” i program Killbox. Czy mogłabym prosic o wyjasnienia co to jest DOS :oops:

Spróbuj tym programem: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7

a tu masz info co to jest dos http://pl.wikipedia.org/wiki/MS-DOS

pozdr.

Serdeczne dzięki za link do programu “Unlocker”, nie dość że ten program nie działa to jeszcze teraz nie mogę go usunąć tak samo jak Corela.

Mam pytanie czy próbowałaś ponownego “instalowania” “8” ?? pamiętam ze program też miał coś takiego jak napraw i remove czyli usuń :wink:

albo próbować instalować nową wersje wtedy też będzie coś o tym ze chce starszą odinstalować

Ale na początek uruchom odinstalowanie jako administrator bo vista domyślnie ogranicza dostęp i udaje ze główny użytkownik jest jakby z ograniczeniami :wink: :smiley:

poszukaj programu do zmian tych opcji w internecie :slight_smile: ale czytaj powoli i spokojnie :wink:

Zainstaluj Revo Uninstal, jest w Dobrych Programach. Wybierz tryb zaawansowany i on cię dalej poprowadzi.

Usuniesz nim wszystko co chcesz.

errata72 masz racje Revo Uninstal odinstaluje wszystko … i dlatego czasem lepiej uważać :wink: ja proponuje te opcje na koniec może to okrężna droga ale tak czasem jest bezpiecznie :wink: szczególnie kiedy dopiero poznaje się system :wink: :roll:

Program sprawdzony,ale się nie upieram.Powodzenia.