Corel photo-paint: jak przenieść obraz z corela?

Zrobiłam na corelu photo-paint tapetę, tj. na tło powklejałam różne części z innych zdjęć. Wyszło pięknie, tylko teraz mam problem :? jak toto przenieść np. do moich obrazów, aby tam było w formie zdjęcia (aby np.ustawić tło, lub przesłać komuś), a nie ikonki corela. Najeżdżając na “plik” owszem, jest “zapisz na dysku”, “zapisz jako” no i zapisuje, ale później otwiera się wyłącznie w corelu. I błędne koło. Próbowałam zmienić właściwości, ale w żadnym programie nie chce mi tego otworzyć. Mam sporo tych programów. w tej chwili juz sprawdzam, czy i jak prześle obraz emailem, tj. wysyłam do siebie. Jak na razie trwa to już 50 min, a jest tak w 2/3 wysyłania. Ale to przecież nie jest żadne rozwiązanie, nawet jeżeli się uda.

Proszę, podpowiedzcie, :frowning: jak Wy to robicie. Już jestem bezradna, wybróbowałam każdą opcję na corelu. :frowning: :frowning:

Dzięki od razu, bo mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. :cry: Tylko, bardzo proszę o jakieś łatwiejsze wytłumaczenie :oops:

Użyj opcji Eksport i wybierz format, jaki Ci odpowiada - TIFF czy JPEG. Daj znać, czy sobie poradziłaś.

:cmok1: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dzięki wielkie! !!

… a ja się tyle namęczyłam :oops: … następnym razem od razu zapytam… :oops:

Generalnie dobrze, że się namęczyłaś a nie poszłaś na łatwiznę :wink:

Taka umiejętność konsekwentnego szukania odpowiedzi niestety zanika…

Bo zawsze łatwiej skorzystać z postów, niż najpierw z wyszukiwarki na Forum.

BTW

Temat przenoszę w odpowiednie miejsce.