CorelDraw licencja

(Szynekz) #1

Dziś ściągnąłem z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=11&id=654 30dniową wersję programu CorelDRAW Graphics Suite 12 PL. Przed instalacją program poprosił o wpisanie jakiegoś numeru seryjnego, ale nigdzie go nie znalazłem (tj. w folderze instalacyjnym). Dalej kazał mi zakładać jakieś konta, ale nie wiem czy wtedy nie będę musiał czegoś płacić czy po prostu otrzymam numer. Co mam zrobić?

(Kurzun) #2

Tam gdzie sie zapala pytanie o numer seryjny z ingoruj to i jedz dalej z instalka. Nie , nie bdziesz musial placic.

(Szynekz) #3

Właśnie problem polega na tym, że tego next przy numerze seryjnym nie da się wcisnąć. Poza tym nad ramką gdzie mam wpisać serial wyświetla się komunikat:

“You are not connected to the Internet at this time. In order to proceed, please choose one of the following options.”

i trzy opcje

"1.Connect to Internet?

Connect to the Internet and sign-in to your Corel Account.

1. Working off-line?

Contact a Corel Customer Service representative in your area to receive your trial serial number

3.Already have a Trial serial number?

Enter your trial serial number and choose Continue to proceed. "

No i pod tym trzecim jest ramka na serial do wpisania

(Szeryf118) #4

A jak byś chciał poprosić o numer seryjny, to na tym forum takiej informacji niestety nie otrzymasz.

Przepraszam za OTa.

(Szynekz) #5

Nie chce otrzymać numeru seryjnego, tylko dowiedzieć się jak go zdobyć, i czy ta rejestracja jest bezpłatna

(Kurzun) #6

Corel Draw za darmo?;] fajnie by bylo ale niestety nie. Mozesz kupic program CorelDraw;]

(Szynekz) #7

ARGH!

Wytłumaczę jeszcze raz: Chcę Kożystać z 30dniowej bezpłatnej wersji progarmy CorelDraw pobranego z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=11&id=654 . Przy instalacji wyskakuje mi

lready have a Trial serial number?

Enter your trial serial number and choose Continue to proceed

Klikam na przycisk “Connect to Internet” i wyskakuje mi, że mam się gdzieś zalogować lub założyć konto.

PYTANIA BRZNIĄ:

1. Czy to konto jest bezpłatne (czymkolwiek jest)

2. Skąd mam wziąć numer seryjny, ewentualnie jak zainstalować prgogram w wersji trial bez rejestracji