CorelDraw licencja

Dziś ściągnąłem z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=11&id=654 30dniową wersję programu CorelDRAW Graphics Suite 12 PL. Przed instalacją program poprosił o wpisanie jakiegoś numeru seryjnego, ale nigdzie go nie znalazłem (tj. w folderze instalacyjnym). Dalej kazał mi zakładać jakieś konta, ale nie wiem czy wtedy nie będę musiał czegoś płacić czy po prostu otrzymam numer. Co mam zrobić?

Tam gdzie sie zapala pytanie o numer seryjny z ingoruj to i jedz dalej z instalka. Nie , nie bdziesz musial placic.

Właśnie problem polega na tym, że tego next przy numerze seryjnym nie da się wcisnąć. Poza tym nad ramką gdzie mam wpisać serial wyświetla się komunikat:

“You are not connected to the Internet at this time. In order to proceed, please choose one of the following options.”

i trzy opcje

"1.Connect to Internet?

Connect to the Internet and sign-in to your Corel Account.

  1. Working off-line?

Contact a Corel Customer Service representative in your area to receive your trial serial number

3.Already have a Trial serial number?

Enter your trial serial number and choose Continue to proceed. "

No i pod tym trzecim jest ramka na serial do wpisania

A jak byś chciał poprosić o numer seryjny, to na tym forum takiej informacji niestety nie otrzymasz.

Przepraszam za OTa.

Nie chce otrzymać numeru seryjnego, tylko dowiedzieć się jak go zdobyć, i czy ta rejestracja jest bezpłatna

Corel Draw za darmo?;] fajnie by bylo ale niestety nie. Mozesz kupic program CorelDraw;]

ARGH!

Wytłumaczę jeszcze raz: Chcę Kożystać z 30dniowej bezpłatnej wersji progarmy CorelDraw pobranego z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=11&id=654 . Przy instalacji wyskakuje mi

lready have a Trial serial number?

Enter your trial serial number and choose Continue to proceed

__________________________

Klikam na przycisk “Connect to Internet” i wyskakuje mi, że mam się gdzieś zalogować lub założyć konto.

PYTANIA BRZNIĄ:

  1. Czy to konto jest bezpłatne (czymkolwiek jest)

  2. Skąd mam wziąć numer seryjny, ewentualnie jak zainstalować prgogram w wersji trial bez rejestracji