CORSAIR 450W. Dobry wybór?

Komputronik ma corsairów duże ilości. Mają chiefteci ctp i cft. Mają anteci ew. Mają ocz’ty. Mają raczej największy wybór jaki jest dlatego domyślam się że nie kupujesz w komputroniku bo zapewniam cię że oni mają corsar’y, a ten gps- owszem byłby stabilny i pewny, ale nie ma wysokiej sprawności, nie ma nadmiernie rewelacyjnych napięć, nie jest jakimś mistrzem ciszy… innymi słowy są lepsze w tym segmencie cenowym.

Dodam tylko, że OCZ SXS 500W kosztuje tu mniej od Chiefteca.

Dlatego Chiefteca dzisiaj nie wziąłem. Ma mi szukać zasilacza, który będzie miał powyżej 33A na linii+12V. Tak sobie zapisał. Jak nie to wezmę, Tagana 400-420W z dwoma +12V po 20A na każdej

Mariosti*

Ja nie kupuję przez Internet tylko w normalnym sklepie.

Doradzicie coś konkretnie, bo, jak co to zmieniłbym zamówienie.

Chieftec, CoolerMaster czy Tagan?

Nie chcę zmieniać sklepu, ponieważ skupi mi stary zasilacz i kartę graficzną a do tego mam 20% zniżki także dużo nie zapłacę

No wiadomo, że Tagan, ale naprawdę, warto byłoby wziąć zasilacz w innym sklepie.

Co jest z tymi ludźmi? Myślisz że jeśli kupisz w internecie to produkty generuje jakiś magiczny komputer i wysyła je do ciebie pocztą? To normalny kanał sprzedaży dla normalnych sklepów, tak samo jak sprzedaż w sklepie.

Kupujesz w komputroniku czy nie? Komputronik to wielka sieć i jeśli w jakimś sklepie czegoś nie ma to prawie napewno jest w centrali i za 1-3 dni mogą to sprowadzić bez problemu.

Jeśli Chieftec to tylko CFT

Tagany U33 są spoko, ale drogie

O CoolerMaster nie wiem co myśleć

Ps. Czy ten sklep, w którym kupujesz ma jakąś stronę z ofertą?

Mariosti* ale zrozum, że jak kupię przez Internet to płacę za wszystko 100% +mam na głowie stare podzespoły. Kupuje u znajomego w sklepie to mam 20% zniżki + skupi kartę 8600GT za 150 zł +zasilacz za 130. I na koniec dopłacam dużo, dużo,mniej.

mat3q

Nie ma żadnej strony. Znajomy ma serwis +skup+ sprzedaż nowych komputerów i części. Nawet sami sterowniki piszą pod XP jeśli w laptopach nie ma.

To musisz sobie przeliczyć - jeśli Tagan będzie gorszy (a to prawdopodobne), a droższy, to wówczas chyba warto wziąć inny, bo weźmiesz mocniejszy zasilacz, za który zabulisz tyle samo, bądź nie wiele więcej.

No to jaki mam brać z tych trzech? Chieftec? Jak tak to jaki model i jak mocny? Jeśli CoolerMaster? To jaki? Mam mętlik w głowie. #-o

A ten?

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,44812/

Za tyle kasy to ci się opłaci wziąć w normalnym sklepie, OCZ 600W bez zniżek będzie tańszy od tego Tagana 500W ZE zniżkami.

To teraz już kompletnie nie wiem co robić. Zastanowię się dokładnie przez noc jak i co. Dziękuję wszystkim.

No i stało się. Zamówiłem Tagana 500W. Po odliczeniu zniżki oraz starego zasilacza do zapłaty mam 140 zł. Myślę, że to dobre rozwiązanie zarówno jakościowo jak i cenowo. Mam jednak jakiś niedosyt, ponieważ od początku byłem za CORSAIR ‘em. Teraz …- który jest lepszy ten Tagan czy Corsair. Który więcej wytrzyma i który jest sprawniejszy? To już pytanie raczej tylko po to abym miał jakiś obraz, w co się wpakowałem. Booo do 17 mogę zmienić zdanie a tym samym anulować zamówienie

Ostatnia prośba. Czy dobrze zrobiłem już na stałe zmieniając zamówienie na Be-quiet Straight Power BQT E5-500W? Jutro z rana mam już mieć. Zmieniłem z tego względu, że w listopadzie zamierzam zmienić płytę główną oraz procesor podajże na E8600. Czekam tylko aż potanieją. Ten Be-quiet dobry jest? Nie miałem się, czego czepić

To już jeden pies, czy Be Quiet czy Tagan, obie firmy są BARDZO markowe.