Corsair CMPSU-450VXEU 450W - cewki

(system) #1

Witam, jakie kupić chłodzenie do karty graf? Czy kupić 8800GT CoolerMaster Heatpipe czy suszarkę 8800GT CoolerMaster, ale CoolerMaster do kosza a chłodzenie Accelero S1 rev.2 + Acutake120? Żeby było cicho, wydajnie (OC) :slight_smile: Bo cena tu i tu wyjdzie ok 600zł, więc co lepsze?

/\ to już nie aktualne, look down \/ :slight_smile:

(Technik Elektro) #2

CM HP ładnie się prezentuje i jest dość wydajne...

(Goodprogram) #3

Tego bierz.

Rurek HP nie dorobisz do tej drugiej ; P

(Kabuto1378) #4

tandem S1 + jeden 120 wiatrak względnie 2x80 mm to obecnie najwydajniejsze rozwiązanie do chłodzenia kart graficznych za cenę poniżej 100 zł, bija nawet wiele rozwiązań chłodzących za przeszło 100 zł.

(system) #5

Po co dorabiać rurki Heatpipe do Accelero S1 rev.2? Tam już są 4 ;]

To 8800GT Accelero S1 rev.2 + Acutake120 będzie wydajniejsze od Galaxy 8800GT CM HP?

(Sk91) #6

Ja bym wziął Accelero S1 rev.2 Ciszej i dużo wydajniej. Acutake 120 są bardzo ciche, bardziej niż chłodzenie w tym heatpipe.

Weź zwykłą i kup Acceleri S1 rev.2

(Emilmlo) #7

Tak, Accelero S1 rev.2 + Acutake120 będzie dużo wydajniejszy od CM HP.

(system) #8

Ok dzięki ;] Btw nie chce zakładać nowego topicu ale jestem zmuszony do kupna Corsair CMPSU-450VXEU 450W tylko że tam ponoć te cewki.. :frowning: czy jakby zakleić te cewki klejem epoksydowym to rozwiąże sprawe? W serwisie będą wiedzieć o co chodzi? ;]

(Sk91) #9

Jesteś zmuszony czy chcesz kupić tego Corsair?

Ja na twoim miejscu kupiłbym Enermax Pro82+ 385W lub 425W.

(system) #10

Te co polecasz mają za mało W :confused: Ocz 500W jest głośny a ten Corsair to seria VX więc cewki.. i na dodatek ponoć też głośny! A może Zasilacz CHIEFTEC CFT-560A-12S ?

Taki komentarz na komputeroniku do Corsaira 450W:

"Przejechałem sie na maksa.Wszyscy mówią,ze cichy, nie słychać itd...wy chyba ludzie nigdy nie mielicie Chiefteca 560w?Własnie ten model "wymieniłem"(a w zasadzie zamontowałem w nowej jednostce) na Corsair i co?Corsair cichszy nie jest!Komputer z Chiefteckiem stoi w pokoju syna, ma do tego 8800gts, phenoma i tego zasilacza nie slychac w ogole, ja na swoim mam corsair, intel quad, ultra 8800gts i slychac go baaaaardzo! !!

(Sk91) #11

A na co Ci więcej watt? Jak chcesz 450W no to 25W mniej Ci nie zaszkodzi :stuck_out_tongue: Ja bym wziął Enermaxa, a jak już chcesz więcej watt nie wiem po co

, to kup Enermaxa 525W.

(system) #12

I jeszcze w lotka kase wygrać :smiley: To już lepiej Corsair 520W z serii HX, tam cewki nie pójdą

(Sk91) #13

To właśnie w Modelu 520W najczęściej hałasują. Kup Tego Enermaxa 425W. Starczy do 8800GTS podkręconego + Quad OC + 5 dysków i bóg wie jeszcze czego :stuck_out_tongue:

(system) #14

A czego ceny aż tak się różnią? http://www.allegro.pl/search.php?string ... lla-search 259-349zł :confused:

(Michal Kolatek) #15

Bierz Seasonica z serii S12-II, ciche, nie czytałem żeby komuś coś piszczało w S12-II, wykonanie solidne, sprawność 80+.

Inne modle, jeden od drugiego różnie się gł odpinanymi kablami.