Coś blokuje wczytywanie się stron youtube chodzi bezproblemu


(Iguana) #1

tak firefox jak i ie wczyta za pierwszym razem strone poczym jeszcze trohe pohodzi viec np zaloguje sie na poczte i usune/otwoze wiadomosci poczym jak zacznie wczytywac to juz na wczytywaniu pozostanie.. i tak jest z kazda strona..

moj log.. http://wklej.org/id/95034/


(96jasio96) #2

Log jest czysty . Daj log z ComboFix


(Iguana) #3

oto log z combofixa.. http://wklej.org/id/95062/


(96jasio96) #4

Log jest czysty , ale widać że coś mieszałeś w ustawieniach . Proponowałbym wątek w temacie Problemy


(Iguana) #5

w ustawieniach firefoxa :?: ..system ma morze 2 tygodnie i jeśli grzebałem to tyle co zawsze.. przed postawieniem systemu chodziło dobrze ..po.. się zpierniczyło kasperski znalazł kilka luk "luka" w plikach .exe międzyijnymi firefoxa którego już instalowałem w 3 wersjach aktualnie jest najnowsza ale jako iż i explorer też tak chodzi to wina winna raczej leżeć po stronie kasperskiego :idea: ? o ile ma to jakieś znaczenie to.. mam router na wi-fi także i laptop i stacjonarka chodzi bezprzewodowo na laptopie chodzi dobrze a na stacjonarce jak się zacznie kręcić z wczytywaniem to już koniec.. zrobiłem porządki c cleanerem zatem czy to jakieś wirusy/robaki których nie dostrzega kaspersky któremu na pobranie 2 mb aktualizacji potrzeba z pół h na ich ściągniecie bo ściąga po kilka bajtów na sekundę czy co.. morze to svchosty które zauważyłem iż otwierają się w pięciu egzemplarzach


(Agatonster) #6

iguanaon ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Iguana) #7

youtube chodzi bez problemu pliki również ściągają się bez problemu natomiast z całą resztą problem by wczytało..