Coś całodobowego na Dworcu Centralnym

Panowie, mam trochę może idiotyczne pytanie ale był bym wdzięczny za odpowiedz.

Na pewno na forum jest nie jedna osoba z Stolicy, czy możecie mi napisać, czy w Okolicach Dworca Centralnego w Warszawie,lub na nim ( albo pod nim tam gdzie są rożnego rodzaju sklepy) jest jakiś w miarę przyjemny lokal działający cała dobę, gdzie można usiąść spokojnie ,wypić kawę i przede wszystkim bez meneli?

Pytam się,bo za parę dni czeka mnie wyjazd do Warszawy w godzinach wieczorno-nocnych, i w Warszawie z Krakowa będę o 4.30 i pasowało by mi gdzieś przesiedzieć do godziny mniej więcej 7.30-8.00. niestety nie typowa pora wyjazdu no ale muszę być w pewnym miejscu na 8-mą najpóźniej w Stolicy a później to jest problem z dotarciem na czas z Krakowa

Czy McDonlad, który jest pod Dworcem, działa cała dobę?. Był bym wdzięczny za jakieś sugestie :slight_smile:

McDonalds na Dworcu Centralnym całą dobę chyba nie jest otwarty, z resztą sprawdź tutaj: http://www.mcdonalds.pl/

Możesz się zadekować w kafejce internetowej (parę złotych na godzinę).

Ewentualnie zostanie jakaś ławka w oświetlonym miejscu; kilka godzin wytrzymasz; na dworcu kręci się sporo strażników i policji więc tragedii nie ma, choć miejsce przyjemne nie jest.

na aleje jerozolimskie masz MC od 5.30 otwarte, sprawdziłem na ich stronie, wszystkie inne punkty później

Właśnie patrzyłem na Maca ale akurat tego na rogu Jerozolimskich i Jana Pawła II nie zauważyłem, może być, akurat mi o coś takiego chodziło, dzięki wielkie :slight_smile:

Na dworcu,wejście od ulicy jest kafejka internetowa,kawę też tam dają.Chyba najlepsza opcja na zabicie czasu.

Jestem Warszawiakiem i polecam Hard Rock Caffe, ale nie wiem czy tak wcześnie jest czynne… :slight_smile: jeżeli nie to jest MC Donalds w Złotych Tarasach, albo w tunelu jest coś na pewno całodobowego czynnego. :slight_smile: