Coś całodobowego na Dworcu Centralnym


(Krzysiek21) #1

Panowie, mam trochę może idiotyczne pytanie ale był bym wdzięczny za odpowiedz.

Na pewno na forum jest nie jedna osoba z Stolicy, czy możecie mi napisać, czy w Okolicach Dworca Centralnego w Warszawie,lub na nim ( albo pod nim tam gdzie są rożnego rodzaju sklepy) jest jakiś w miarę przyjemny lokal działający cała dobę, gdzie można usiąść spokojnie ,wypić kawę i przede wszystkim bez meneli?

Pytam się,bo za parę dni czeka mnie wyjazd do Warszawy w godzinach wieczorno-nocnych, i w Warszawie z Krakowa będę o 4.30 i pasowało by mi gdzieś przesiedzieć do godziny mniej więcej 7.30-8.00. niestety nie typowa pora wyjazdu no ale muszę być w pewnym miejscu na 8-mą najpóźniej w Stolicy a później to jest problem z dotarciem na czas z Krakowa

Czy McDonlad, który jest pod Dworcem, działa cała dobę?. Był bym wdzięczny za jakieś sugestie :slight_smile:


(bubon) #2

McDonalds na Dworcu Centralnym całą dobę chyba nie jest otwarty, z resztą sprawdź tutaj: http://www.mcdonalds.pl/

Możesz się zadekować w kafejce internetowej (parę złotych na godzinę).

Ewentualnie zostanie jakaś ławka w oświetlonym miejscu; kilka godzin wytrzymasz; na dworcu kręci się sporo strażników i policji więc tragedii nie ma, choć miejsce przyjemne nie jest.


(Marcindodo) #3

na aleje jerozolimskie masz MC od 5.30 otwarte, sprawdziłem na ich stronie, wszystkie inne punkty później


(Krzysiek21) #4

Właśnie patrzyłem na Maca ale akurat tego na rogu Jerozolimskich i Jana Pawła II nie zauważyłem, może być, akurat mi o coś takiego chodziło, dzięki wielkie :slight_smile:


(K Oleszczuk) #5

Na dworcu,wejście od ulicy jest kafejka internetowa,kawę też tam dają.Chyba najlepsza opcja na zabicie czasu.


(Adrianoss) #6

Jestem Warszawiakiem i polecam Hard Rock Caffe, ale nie wiem czy tak wcześnie jest czynne... :slight_smile: jeżeli nie to jest MC Donalds w Złotych Tarasach, albo w tunelu jest coś na pewno całodobowego czynnego. :slight_smile: