Coś cio i tak pewnie nie przejdzie (-:

Mam taką propozycje może by oprócz aktualnych tematów na stronie Vortaliku pokazane byłyby tesh te popularne??

Wygląda na to, że chodzi o tematy z forum…

Przez 7 postów z rzędu, było gdybanie - o co też chodzi autorowi! :shock:

Sama wysilałam mózgownicę, niestety nie zajarzyłam…

Oby to nie było sławetne szukanie Dziuba - dziuba (czy jak mu tam) z działu “Na luzie”! :expressionless:

Ludzie - spauzujcie! :twisted:

Nawet pierdoły muszą mieć swój czas i miejsce!

To i ja se pogdybam, skoro Francuz nie rozwiewa wątpliwości :lol:

Na stronie głównej vortalu jest takie okienko “Ostatnio na forum”.

Francuzowi chodziło zapewne o to, aby było też coś w rodzaju “Najbardziej popularne na forum”.

Aczkolwiek od samego początku zastanawiam się, czym ta popularność miałaby być mierzona - ilością postów czy ilością wyświetleń ??

Tak czy inaczej - pomysł do bani.

Jeżeli o to chodzi to faktycznie bez sensu. Pokazywały by się tam tematy jak ten teraz aktualny “Forum” wszyscy chyba wiedzą o czym piszę. A takie tematy to nie najlepsza wizytówka dla naszego forum. :smiley:

A jak o “wyświetlanie” chodzi, to no problem! :twisted:

Mogę se klikać na temat, jaki mi będzie pasił - bez ograniczeń!

Jak się uprę - to zrobię tym samym niesamowitą ilość odsłon, jaką jeszcze to Forum nie widziało!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Popularny zależy od ilości postów napisanych a nie odsłon. :smiley:

Ale można podzielić, różnie to bywa. Pod względem wyświetleń i odpowiedzi…

:lol: :lol: :lol:

Jakoś to tak dziwnie może potem wyjść; bo albo:

  • gościu nie dość maksymalnie się wypowiedział przy wstępnym topicu i trzeba go ciągnąć za słowo w kazdym poście, żeby się dowiedzieć szczegółów pomocnych przy rozwiązaniu,

albo - trafi się niesamowita feeria userów strzelających postami niekoniecznie w temacie. Na bank - nie wszystkie zbędne posty są usuwane przez modków; są dalej na stanie posty OT, są dalej na stanie posty głupawe - czyli stwierdzające rzeczy oczywiste, są dalej posty podwójne itd. itp.

Wszystko to dalej widnieje i na liczniku, i w naszych annałach! :twisted:

I to ma być miarą popularności? :?

Jak zacznę usuwać posty OT w/g moich

kryteriów, dopiero będzie krzyk

Update:

Ponieważ post otwierający topic narusza regulamin,

więc, stosownie do powyższego wytyku, zostaje on

zamknięty, a zupełnie zbędne posty - skasowane