Coś dla piłkarzy potrzebuje pomocy

Witam

jestem piłkarzem od kilkunastu już lat ale nigdy nie moglem sobie dobrać odpowiednich botów do piłki halowej. Może macie własne refleksje jakieś propozycje. niestety już niemal koniec sezonu halowego ale muszę bo i tak nadal się uczę więc do szkoły też są potrzebne. liczy się przede wszystkim komfort i czucie piłki

zachęcam do wypowiedzi

Nie rozumiem problemu. Jeśli chcesz dobre to bierz markowe. Nie ma czegoś takiego jak czucie piłki w butach, jest to wymyślone.

człowieku nie żartuj… widać ze grasz po jakiś podrzędnych wioskach i nic nie wiesz o poważnej piłce. botów nie kupuje się bo ładnie wyglądają, buty nie graja jak to mój ojciec zawsze mówił. już wiem jakie mam kupić rozmawiałem ze starszymi kolegami bardziej doświadczonymi ode mnie i mogę Ci powiedzieć, niejako najlepszymi butami do gry halowej są buty firmy Joma, chętnie bym kupił ale kolega kupił 2 tygodnie temu i po pierwszym meczu ligowym już mu się niemal rozleciały. i szczerze mogę polecić buty ze skóry sam posiadałem buty na trawiasta nawierzchnie Adidas trovider II nigdy nie miałem lepszych butów, czucie idealne, w nich robiłem pierwsze moje kroki we freestyle i doszedłem do całkiem pokaźnych efektów, aktualnie posiadam korki adidas predator i narzekam na nie ponieważ są ze sztucznego materiału i jest to zupełnie inna gra nie nadają się do niczego tylko ładnie wyglądają, już zakupiłem adidas Keiser 5 wydałem ponad 300zl ale wiem ze warto skora kangurza i wiem ze będzie się super grało, a na hale kupie trovider’y bo jednak co dobre to trzeba brać

rotfl.gif

Ja gram w Nike i żyje.

=D>