Coś do głośników creativ 5.1

witam wszystkich! !!

poszukuje pilnie jakiegos pliczku, dzieki ktoremu dzialalyby mi wszystkie satelity - mam zestaw creativa 5.1 inspire

centralny glosnik nie dziala mi przy mp3 i filmach na divxie

probowalam juz z winamprem 5.0.4 i z foobarem, ale brak mi widocznie skladnikow rozkladajacych dzwiek na 5.1, ale nie moge ich znalezc w necie (jesli istnieja), jesli ktos znalby jakis link, ktory by mi pomogl, to podajcie prosze! !!

dzieki i buzka pa

Miałem kiedyś podobny problem (przy przejściu z Me na XP) Creativy przestały odtwarzać dźwięk w 5.1. Okazało sie, że pomogła instalacja nowych sterowników/ Jeżeli masz SB 5.1 to mozesz spróbować zainstalować plik sterowników:

Sound Blaster Live! - LiveDrvUni-Pack English 10/03/2003

Systemy operacyjne: Windows XP

Wersje językowe: English

Pliki do pobrania: 1617 (Wczoraj)

Rozmiar: 23.878 MBytes (około 82 min. @ 56.6Kbits/s)

Nazwa pliku: LiveDrvUni-Pack(ENG).exe

strona: http://pl.europe.creative.com/support/d … ivertype=1

u mnie pomogło… dźwięk wrócił :slight_smile:

Jeśli posiadasz kartę dźwiękową Creativa to polecam alternatywne sterowniki do tej karty tj. KX AudioDriver które są w najnowszym KŚ EKSPERT.

Można je także pobrać ze strony http://www.kxproject.com/

Oferują one lepszy dźwięk niż stanadardowe sterowniki creativa i lepszą konfigurację i są po polsku. No i oczywiście dźwięk jest we wszystkich głośnikach :stuck_out_tongue:

Acid ja mam te same głosniki i dokładnie ten sam problem tyle że mi nie grają 2 tylne albo 2 przednie i środkowy - zależy od podłączenia kabelków.

Zainstaluje te sterowniki Mako2 i zobaczymy…

I jak tam Hermes? udalo sie? ja zainstalowalam te alternatywne sterowniki ‘kxdrv3537-full’ i jest tam ustawienie na 5.1, ale mimo wszytsko centralny milczy, a co do tych Mako2 to chyba musze sie jeszcze pobawic, bo cos mi sie wersja kloci z karta, bo ten sterownik jej nie wykrywa, chociaz mam tez 5.1, no maskara… ale powodzenia zycze, jak sie uda dam znac :mruga:

i dziekuje wszystkim za pomoc! !!