Coś do kompa

(Maartin 14) #1

Poszukuje coś do mojego kompa do 160 zł.

Mój komp to

celeron 2.1

256 ram

geforce 4 Mx

Płyta AS Rock

Najlepiej by było jakby akcesoria te były z komputronika lub jakiejś pewnej strony.

(boczi) #2

"Coś"

... :o

(Edgarmks) #3

Ramu se dokup przynajmniej 256 i karte graficzna

(Maartin 14) #4

No też tak myślałem, oglądałem nawet ale niewiem jaką kupić jeszcze jakiś szajs wezme

Myślałem też nad nagrywarką dvd

(Matisleszno) #5

ja polecam 512 RAMów...co prawda bedzie Ci brakowało około 20 zł ale warto zaoszczedzic i dokupic te poł giga pamieci :slight_smile:

(McDracullo) #6

JA też sądze ze 512 ramu przyda sie najbardziej.

(BARTEK1985) #7

no kartę graficzną jakąś lepszą

(Maartin 14) #8

Znalazłem takie coś za 151 zł http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13688

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8352

(Canaletto) #9

Coś praktycznego :slight_smile:

(Maartin 14) #10

No bardzo praktyczne kupie to babci na urodziny :smiley:

(Foxas) #11

kup 512 MR ramu!

(Centrumopowiastek) #12

Kup klawiaturę i myszkę :diabel:

(:: MARIO ::) #13

i 0,7 na poł z kompem :slight_smile:

(Lksstudzionka) #14

Bez dwóch zdań : 512 RAMu i grafa!

(Maryś) #15

A Babcia ma Atari 800 XL czy ZX Spectrum ?

(Maartin 14) #16

Procesor: Intel Pentium D 840 (S775) 3.20 GHz (2x1MB cache) BOX; Wentylator: do obudowy; Płyta główna: Gigabyte GA-8I955X Royal Intel 955X; Pamięć RAM: GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 667 MHz; Dysk twardy: Seagate 500 GB Barracuda 7200.9 (16MB, Serial ATA II); Pamięć Flash: czytnik kart pamięci 15w1; Napęd optyczny: DVD+/-RW; Karta graficzna: GeForce 7800 GTX 256MB 2xDVI+VIVO+HDTV; Kable: ; Obudowa: GEO-PC czarno-srebrna; Zasilacze ATX: Do obudowy Chieftec 450W; Mysz: optyczna; Klawiatura: srebrno-czarna 105 klawiszy PS/2/

(McDracullo) #17

I napewno opanowała pisanie bezwzrokowe :mrgreen:

(fiesta) #18

Trudno żeby inaczej, jak kupiła taką maszynę to rentki braknie na okularki

8)

(McDracullo) #19

No ale to nic bo babcia ma napewno potężny monitor LCD (około 50cali) lub projektor. Więc nie ma problemu z dostrzezeniem pól sapera, a kubkiem na podstawkę napewno trafi. :mrgreen:

(Maryś) #20

Grzena :

Rozumiem, że to Ty masz ten komputer a Babcia kupi Tobie jakiś gadżet do tego komputera na Twoje urodziny. Wszyscy już tu myślą, że to Twoja Babcia ma taki sprzęt.

Tak powstają nieporozumienia.

Swoją drogą z mojej strony to tylko żart, ale widzę, że Ty to potraktowałeś na poważnie.

Trochę luzu i miłej zabawy.