Coś do kompa

Poszukuje coś do mojego kompa do 160 zł.

Mój komp to

celeron 2.1

256 ram

geforce 4 Mx

Płyta AS Rock

Najlepiej by było jakby akcesoria te były z komputronika lub jakiejś pewnej strony.

“Coś”

… :o

Ramu se dokup przynajmniej 256 i karte graficzna

No też tak myślałem, oglądałem nawet ale niewiem jaką kupić jeszcze jakiś szajs wezme

Myślałem też nad nagrywarką dvd

ja polecam 512 RAMów…co prawda bedzie Ci brakowało około 20 zł ale warto zaoszczedzic i dokupic te poł giga pamieci :slight_smile:

JA też sądze ze 512 ramu przyda sie najbardziej.

no kartę graficzną jakąś lepszą

Znalazłem takie coś za 151 zł http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13688

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8352

Coś praktycznego :slight_smile:

No bardzo praktyczne kupie to babci na urodziny :smiley:

kup 512 MR ramu!

Kup klawiaturę i myszkę :diabel:

i 0,7 na poł z kompem :slight_smile:

Bez dwóch zdań : 512 RAMu i grafa!

A Babcia ma Atari 800 XL czy ZX Spectrum ?

Procesor: Intel Pentium D 840 (S775) 3.20 GHz (2x1MB cache) BOX; Wentylator: do obudowy; Płyta główna: Gigabyte GA-8I955X Royal Intel 955X; Pamięć RAM: GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 667 MHz; Dysk twardy: Seagate 500 GB Barracuda 7200.9 (16MB, Serial ATA II); Pamięć Flash: czytnik kart pamięci 15w1; Napęd optyczny: DVD+/-RW; Karta graficzna: GeForce 7800 GTX 256MB 2xDVI+VIVO+HDTV; Kable: ; Obudowa: GEO-PC czarno-srebrna; Zasilacze ATX: Do obudowy Chieftec 450W; Mysz: optyczna; Klawiatura: srebrno-czarna 105 klawiszy PS/2/

I napewno opanowała pisanie bezwzrokowe :mrgreen:

Trudno żeby inaczej, jak kupiła taką maszynę to rentki braknie na okularki

No ale to nic bo babcia ma napewno potężny monitor LCD (około 50cali) lub projektor. Więc nie ma problemu z dostrzezeniem pól sapera, a kubkiem na podstawkę napewno trafi. :mrgreen:

Grzena :

Rozumiem, że to Ty masz ten komputer a Babcia kupi Tobie jakiś gadżet do tego komputera na Twoje urodziny. Wszyscy już tu myślą, że to Twoja Babcia ma taki sprzęt.

Tak powstają nieporozumienia.

Swoją drogą z mojej strony to tylko żart, ale widzę, że Ty to potraktowałeś na poważnie.

Trochę luzu i miłej zabawy.