Coś drenuje mi baterię choć nic na to nie wskazuje


(matidobryworms13) #1

Od paru dni na moim smartfonie na którym wgrany jest CM 10.2 drenuje mi się bateria. W ciągu pół dnia ze 100 robi mi się 30%. Zainstalowanie DU Battery Saver nic nie dało. Najdziwniejsze jest to, że użycie CPU nie jest wysokie (ok 45%), więc nie mam pojęcia co jest przyczyną drenażu baterii. Przecież to CyanogenMod i takie problemy nie powinny występować! W sekcji Bateria w Ustawieniach pokazuje mi się że najwięcej z baterii (61%) zużywa mi Serwer Mediów. OS Monitor pokazuje mi, że najwięcej CPU zużywa System i Interfejs


(Daniel_1982) #2

 

Wyłącz Serwer Mediów i uruchom ponownie smartfona. Jak pomoże to ok a jak nie to restart do ustawień fabrycznych. Swoją drogą miałem podobną sytuację w swoim tablecie. Aplikacja BUDZIK żarła mi całą baterię w ciągu dnia. Jak ją wyłączyłem, to do dziś problemów nie ma. Trwa to już 4 miechy;-)


(Longhorn2009) #3

Wgraj cpu-z i sprawdź czy proc wchodzi w Deep sleep.


(matidobryworms13) #4

Serwer mediów to nie aplikacja i nie mogę go wyłączyć. Jak sprawdzić Deep Sleep bo nigdzie nie pisze Deep Sleep

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

Może Rozszerzony pulpit drenował mi baterie

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka


(Longhorn2009) #5

Chodzi o CPU spy, cpu-z jest do identyfikacji podzespołów. Wybacz błąd.

W spoczynku proc powinien schodzić do stanu Deep sleep, Program podaje też jak długo procesor pracował na konkretnym taktowaniu.


(matidobryworms13) #6

Wylaczylem dostęp do lokalizacji. Ale doszlo cos jeszcze. Wlaczylem na chwile synchronizacje widżetem Zarządzanie Energią bo inaczej się nie da a potem wyłączyłem. Teraz CPU jest zajęte przez Synchronizację Zakładek Google, dochodzi do 100%. Wymusiłem zatrzymanie, wyłączyłem a ta Synchronizacja Zakładek Google dalej działa. Dlaczego?

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka