Coś drenuje mi baterię choć nic na to nie wskazuje

Od paru dni na moim smartfonie na którym wgrany jest CM 10.2 drenuje mi się bateria. W ciągu pół dnia ze 100 robi mi się 30%. Zainstalowanie DU Battery Saver nic nie dało. Najdziwniejsze jest to, że użycie CPU nie jest wysokie (ok 45%), więc nie mam pojęcia co jest przyczyną drenażu baterii. Przecież to CyanogenMod i takie problemy nie powinny występować! W sekcji Bateria w Ustawieniach pokazuje mi się że najwięcej z baterii (61%) zużywa mi Serwer Mediów. OS Monitor pokazuje mi, że najwięcej CPU zużywa System i Interfejs

 

Wyłącz Serwer Mediów i uruchom ponownie smartfona. Jak pomoże to ok a jak nie to restart do ustawień fabrycznych. Swoją drogą miałem podobną sytuację w swoim tablecie. Aplikacja BUDZIK żarła mi całą baterię w ciągu dnia. Jak ją wyłączyłem, to do dziś problemów nie ma. Trwa to już 4 miechy;-)

Wgraj cpu-z i sprawdź czy proc wchodzi w Deep sleep.

Serwer mediów to nie aplikacja i nie mogę go wyłączyć. Jak sprawdzić Deep Sleep bo nigdzie nie pisze Deep Sleep

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

Może Rozszerzony pulpit drenował mi baterie

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka

Chodzi o CPU spy, cpu-z jest do identyfikacji podzespołów. Wybacz błąd.

W spoczynku proc powinien schodzić do stanu Deep sleep, Program podaje też jak długo procesor pracował na konkretnym taktowaniu.

Wylaczylem dostęp do lokalizacji. Ale doszlo cos jeszcze. Wlaczylem na chwile synchronizacje widżetem Zarządzanie Energią bo inaczej się nie da a potem wyłączyłem. Teraz CPU jest zajęte przez Synchronizację Zakładek Google, dochodzi do 100%. Wymusiłem zatrzymanie, wyłączyłem a ta Synchronizacja Zakładek Google dalej działa. Dlaczego?

Wysłane z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka