Coś dziwnego dzieje się z moim komputerem


(Joanna..19) #1

Cześć!

Nagle wyskakuje biały ekran z czerwonymi pasami po bokach. Szukałam trochę w internecie i znalazłam podobny temat wlamanie-kompu ter-t493165.html ale nie potrafię tak jak oni tam piszą. Dodam jeszcze że tryb awaryjny mi działa, ale nie mogę wiele zrobić w panelu sterowania, nie ma usuwania programów a ni przywracania systemu. U mnie pojawia się tylko biały ekran z tymi paskami po bokach bez zadnych komunikatów, nic się wcześniej podejrzanego nie działo. Windows włącza się ok, jest przez minute wszytko dobrze i pojawia sie ekran jakby wylogowywało i ten biały i nic, alt ctr del daje i pojawia się to okienko ale znika zanim uda mi sie coś kliknąć. Poradźcie mi coś, ładnie proszę


(Dreaper) #2

Z formatowaniem i instalacją Windowsa dasz sobie radę?

Twój link nie działa. Powinno być: wlamanie-komputer-t493165.html

To nie zupełnie jest to co w tym linku. No chyba, że było i po tym jak z tym walczyłaś wyszło to co jest? Robiłaś coś ostatnio z komputerem?


(Agatonster) #3

Joanna..19 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Zeus__) #4

Proszę jakieś zrzuty ekranu by można było się temu przyjrzeć bliżej