Coś dziwnego dzieje się z moim komputerem

Cześć!

Nagle wyskakuje biały ekran z czerwonymi pasami po bokach. Szukałam trochę w internecie i znalazłam podobny temat wlamanie-kompu ter-t493165.html ale nie potrafię tak jak oni tam piszą. Dodam jeszcze że tryb awaryjny mi działa, ale nie mogę wiele zrobić w panelu sterowania, nie ma usuwania programów a ni przywracania systemu. U mnie pojawia się tylko biały ekran z tymi paskami po bokach bez zadnych komunikatów, nic się wcześniej podejrzanego nie działo. Windows włącza się ok, jest przez minute wszytko dobrze i pojawia sie ekran jakby wylogowywało i ten biały i nic, alt ctr del daje i pojawia się to okienko ale znika zanim uda mi sie coś kliknąć. Poradźcie mi coś, ładnie proszę

Z formatowaniem i instalacją Windowsa dasz sobie radę?

Twój link nie działa. Powinno być: wlamanie-komputer-t493165.html

To nie zupełnie jest to co w tym linku. No chyba, że było i po tym jak z tym walczyłaś wyszło to co jest? Robiłaś coś ostatnio z komputerem?

Joanna…19 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Proszę jakieś zrzuty ekranu by można było się temu przyjrzeć bliżej