Coś dziwnego dzieje sie z Neostradą

Otóż mam neostrade w opcji 512/128kbps.

Linia ADSL (mam modem Sagem) zawsze synchronizowała sie z poprawną prędkością.

Wczoraj w nocy nagle rozłaczył sie modem (ADSL) i nie mógł zsynchronizowac się z linią ADSL.

Dzisiaj rano synchronizacja udała sie ale na prędkościach 1312/320kbps…

Mimo że sam Internet działa na 512/128 (jak widać np. na http://www.speedtest.pl)

Również na stronie neostrady tak pisze…

Teraz moje pytanie, czy to coś oznacza? Jakieś przyspieszenie bedzie planowane?

Może jednak wdrażają to co mieli dawać?


Powiem Wam jeszcze jedną historię.

W listopadzie przeszedłem na opcje 512 z opcji 256.

Ale jeszcze pół miesiąca ZANIM dałem znać TPSA o tym że zmieniam opcje neo, linia adsl z 256/128 podbiła do 512/128, oczywiście tylko ADSL bez prędkości neta… jakieś to wszystko u nich dziwne jest.

TPSA modernizuje sieć i mogą być różne problemy i niespodzianki - dzwonić na infolinie i pytać.

Dzisiaj dociągałem filmik w emule, niestety już mam limit właczony, ale to było kilka MB więc nie trwało to cały dzień.

Ale spostrzegłem że emule zapodaje 32kB/s uploadu…

Myśle - bład pomiaru… emule często mi kręci z prędkością, np pokazuje pełne pobieranie, ale patrząc na właściwości połączenia (windowsowe) idzie coś 20%…

No ale wchodze sobie na speedtest.pl i co widze?

262kbps upload… co to ma niby być? Podciągają upload czy ktoś może źle mi ustawił przy tych modernizacajch?

Na początku jak sama linia ADSL przyspieszyła to upload dalej był 128kbps.

Kto wie… może jak skończy sie limit to zobacze pobieranie 1Mbps (w opcji 1mb jest właśnie upload 256)

No własnie.Neostrada teraz podnosi wszystkim szybkości internetu.

Masz stare informacje, na razie tego nie będzie

No to dziwne, bo chyba jednak to robią!

Narazie moge sprawdzić tylko Upload bo jestem na limicie, ale pojutrze już nie bedzie limitu i spradze czy download też podnieśli

Jak nie podniosa transferu tak jak obiecali to dostana takie kary ze sie ze śmiechu nie utrzymaja.

Widziałeś gdzieś tą informacje na stronie głównej tp, albo dostałeś takie pismo do domu?

To ja już się gubię, wtrące się w końcu bo czytam na forum i i nie wiem raz piszecie że mają podnieść prędkość a raz że nie. To jak to w końcu ma być?

Neostrada nie przyśpieszy:

tpsa.gif

Rzecznik prasowy Telekomunikacji Polskiej oficjalnie zdementował informacje na temat promocji polegającej na zwiększaniu prędkości transferu.

Jak czytamy w informacji prasowej, Telekomunikacja Polska nie oferuje promocyjnego zwiększenia prędkości transferu danych w usłudze neostrada tp. Urząd Komunikacji Elektronicznej, powołując się na doniesienia prasowe poinformował, że wystosował do TP zapytanie w tej sprawie. TP rozważa różne warianty promocji dla użytkowników neostrady i analizuje możliwości techniczne. O ewentualnym wprowadzeniu nowej oferty klienci zostaną oficjalnie poinformowani.

Tymczasem, wczoraj, zanim ukazał się komunikat TP, doniesienia o promocji skomentował prezes UKE Anna Streżyńska. Według UKE, niedopuszczalne jest, aby tego rodzaju działaniem objęci zostali wyłącznie ci abonenci usługi neostrada tp, którzy zawarli umowy na czas określony, co więcej do rozwiązania których na dzień 7 stycznia 2007 r. pozostało co najmniej 14 dni.

Jakakolwiek promocja tego typu powinna obejmować wszystkich abonentów, zarówno tych, którzy posiadają umowę na czas określony i nieokreślony. Skrytykowano także brak wpływu zwiększenia prędkości transmisji danych w ramach usługi neostrada tp na limit transferu i uzależnianie możliwości zwiększenia prędkości usługi neostrada tp od istnienia technicznych możliwości do zwiększenia prędkości, przy jednoczesnym wprowadzeniu 3-miesięcznego okresu na ewentualne zwiększenie tej prędkości.

Źródło: DobreProgramy

ja dzwoniłem na początku stycznia i powiedzieli że pierw zwiększą prędkość tym co podpiszą umowę na początku lutego a pod koniec lutego zwiększą tym co przedłużyli lub mieli ważną i nie zrezygnowali …

Mnie to cholernie dziwi, przecież zamawiałem 512kbps jeszcze w listopadzie i zawsze było OK, a teraz coś sie wali, najpierw ADSL przyspiesza teraz cały net przyspiesza :o

Jutro obadam sprawe z downloadem (aktualnie mam limit), może mam 1mb :stuck_out_tongue:

a ja przedłużyłem umowę w listopadzie o 2 lata i do tej pory nie mam większej prędkości! będę miał czy nie?

windowsowiec nie.

a ja ich kopie w twarz nie będe czekał na szklane domy 8) tylko emigruje

z tym ze narazie netia nie świadczy w moim regionie usług :cry:

Prędkość uploadu dzisiaj powróciła na 128kbps (predkość adsl ciągle 256).

Upload zwiększył sie na czas limitu