Coś dziwnego

Witam, mam taki problem… system dosc czesto przechodzi mi w jakis dziwny tryb… działa winda normalnie lecz niedziala wogole internet [niewidać zeby rozlaczylo sie łacze], niema wogole dzwieku, troche muli, zmienia sie wygląd [styl z xp na normalny - automatycznie!], i po takim czyms musze zrestartowac komputer aby ponownie sie polaczyc z internetem i zeby dzialal dzwiek, innego wyjscia nieznalazlem, gdy rozlaczam net i potem wlaczam to on niby sie polaczyl, a komp dalej jakby tego niewidzi, i niema internetu. Prosze o pomoc, pozdrawiam.

edit : dodatkowo przed chwila wyskoczyl mi blad win32 generic host, nacisnalem niewysylam i od tego momentu przestał działac net…

dodatkowo znalazlem w necie goscia ktory ma ten sam problem co ja ale nieznalazlem odpowiedzi…

Log jest czysty, ale na przyszłość, pamiętaj aby nie ucinać nagłówka.

Pokaż log z ComboFix.

Co do błędu Generic Host Process , to należałoby użyć opcji “Szukaj” która znajduje się na Forum. Znalazł byś taki oto wątek:

-> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=generic

chyba sobie juz poradzilem… zainstalowalem latki zwiazane z generic hostem, dodatkowo gdzies na innym forum znalazlem fajny program xp-AntiSpy, wylaczylem w nim wiele nieprzydatnych rzeczy w xp, takie jak pokazywanie tabelki o bezpieczenstwie [wylaczony firewall windowsowy itp itd], synchronizacje czasu przez internet, czy glupiego messengera ktorego i tak nieuzywam ;-> pozdr