Coś kradnie pamięć

Po restarcie Manager pokazuje zajętych 14 z 16 GB pamięci. Z drugiej strony największym programem są Teams-y 250 MB. Coś tu się chowa.

Proszę o sprawdzenie.
Addition.txt (49,8 KB)
FRST.txt (38,1 KB)

1 polubienie

Skanowanie wbudowanym antywirusem offline „odblokowało zajętą pamięć”. Wciąż jednak próbuję zrozumieć co tu się stało.

Wydaje mi się (acz nie zagłębiałem się szczególnie), że instalowały się aktualizacje, a to zawsze powoduje wyższe użycie pamięci. Nie wiem czy dobrze interpretuję.
Z drugiej strony obecnie Windows stara się użyć dostępną pamięć, bo pamięć nieużywana jest de facto bezużyteczna, więc często użycie pamięci wydaje się być wyższe, niż wynika to z programów.

W przyszłości możesz sprawdzić zamknięcie z wciśniętym shiftem lub spod opcji uruchom ponownie - tak by uniknąć zamknięcia hybrydowego („Fast Boot”) I unikać wielodniowego nadużywania „uśpij” i „hibernuj” (już wymiana HDD na SATA 3 SSD przyspiesza uruchamianie systemu od zera by zapomnieć o hibernowaniu i usypianiu (stand by jak w „telewizorze”)).

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.