Coś mi nagle strasznie żre pamięć - pomocy!

Mam taki problem z gg, dziwne, bo niedawno działało jak trzeba, wyłączyłem komputer normalnie i teraz po włączeniu gdy wpisze hasło do gg nie otwiera mi sie od razu tylko po kilku minutach i sie nie da zrobić dostępny status. Poza tym, gdy chcę zresetować kompa to znikają ikony pulpitu i zostaje tapeta i komp stoi w miejscu jakby ni nie robi, w związku z czym robie reset ręczny.

Chcę zrobić przywracanie systemu, ale wyskakuje komunikat, że przywracanie systemu nie może chronić tego komputera, coś takiego. Dziwne, że tak nagle komputer odmówił posłuszeństwa. Chodzi o uruchamianie programów, które nie jest jak trzeba, bo taki firefox chodzi jak należy, ale reszta gg, winamp, opcje systemowe strasznie mulą. Przy próbie wyłączania komputera ze startu znikają ikonki i jest sama tapeta z pulpitu i nic. Co mam zrobić?

Wklejam zdjęcie z menedżera

7f6dd739f1485d13m.jpg

Dodaje jeszcze informacje o systemie bo tu gdzie zaznaczone wcześniej było więcej informacji, a teraz tylko to, więc coś tu też nie tak.

ffb883c7a38cf319m.jpg

Bardzo proszę o pomoc :?

Gadu-Repair 1.0 pl zainstaluj wyczyść wszystkie wpisy (ten program zrobi to wszystko sam wystarczy tylko kliknąć uruchom ponownie gg http://www.pobieralnia.pl/plik-943-gadurepair.html

"opis polski:

Gadu-Repair - program naprawia błędy uniemożliwiające działanie Gadu-Gadu" Jeśli masz problem z uruchomieniem komunikatora GG v6.x Zawiesza się (nawet po reinstalacji) użyj tego programu. Powodem wieszania jest zapewne zły wpis w rejestrze, który zostanie usunięty dzięki temu programowi. Gadu-Gadu tu ma błąd, że nie ma możliwości wyczyszczenia swoich ustawień w rejestrach"

Proponuje tez wyczyścić rejestr systemu z błędnych wpisów bezpiecznie za pomocą RegCleaner http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.3.0.780 Instrukcje znajdziesz w necie łopatologicznie prosta obsługa w necie też znajdziesz instrukcje obsługi.

Dalej to samo, jednak coś musi być z pamięcią czy coś. Jak wam się wydaje, czy format partycji systemowej może pomóc? Komputer był kupiony w sierpniu i wtedy też miał instalowany system i do dziś nie było żadnego formatu. Ale nie potrzebowałem go robić skoro wszystko działało i dziś tak nagle coś dziwnie niektóre rzeczy chodzą. Przyznam, że niechętnie mi się chce robić format tej partycji bo programy takie jak firefox uruchamiają mi się i inne, ale niektóre wręcz się konkretnie nie uruchamiają jak trzeba.

Napiszcie mi tylko czy format jest sensowny, bo jeśli tak to się zabiorę za niego niedługo, a jak nie to może macie jeszcze jakieś inne rozwiązania?

Doraznie to bym go przeskanował antywisusowo i w poszukiwaniu innych śmieci do tych innych śmieci polecam ten program http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … y+1.5.2.20 jak Ci skończy scanować na 100% coś znajdzie klikniesz na Napraw i zneutralizujesz “syf” Dalej mozesz przeprowadzić naprawe systemu Wkładasz płytke tak jak do instalacji i PO Umowie licencyjnej naciskasz R- Napraw masz tam wszystko napisane Naciśnięcie R zaraz na początku jest taki moment spowoduje uruchomienie konsoli Ty naciskasz R Po umowie i pliczki zaczną się kopiować podmieniać tak jak przy instalacji nie stracisz programów danych i etc. sterowniki do płyty zapewne bedziesz musiał zainstalować albo inne ja mam legala Windows aktualki pobieram system stabilny wiele miesięcy ale Reanimacje robiłem parę razy pomogło np wtedy gdy mi coś się po pobraniu aktualizacji sknociło.

akurat tego od początku posiadania kompa nie robiłem, ponieważ w czasie transportu kompa z USA pękła mi ta płytka od płyty głównej, a na necie nie wiem jak znaleźć i tylko instalowałem stery od grafiki, dźwięku i innych urządzeń

Proponuję wrócić do wersji GG 6 któa jest 10razy szybsza. Alternatywą dla Mozilli niech będzie leciutki K-meleon’ik. Możesz wejść w folder C:\Documents and Settings\Komputer\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji (Komputer może u ciebie nazywać się inaczej :P) i skasować odnawialny plik IconCache.db mający wpływ na łądowanie ikon na pulpicie (w opcjach folderów musi przy tym być zaznaczona opcja pokaż ukryte pliki i foldery ), Przywracanie sytemu lepiej wyłączyć na wszystkich dyskach Win+Break. Defragmentacja - ja zarzucam JKDefrag i jest luzik - taki papierowy defragmentator…ale o to chodzi że jest lekki. Winampa naturalnie wymienił bym na foobara (np. wersja 0.9.3.1) albo XMPlayer

Napisz dokładny model lapciaka a pomożemy Ci znaleźć stery do niego A miałeś z nim płytę recovery z systemem operacyjnym (tzw firmowe, fabryczne lustro dysku) lub takie lustro na ukrytej partycji??