Coś mi zjada pamięć RAM

Mam następujące objawy: 100% wykorzystania procesora i Nie Mogę otworzyć obrazu nawet po uruchomieniu kompa a gdy chce sprawdzić ile mam zajętej pamieci a ile wolnej widzę to:

clearhk4.th.jpg

Log HijackThis

coś tu jest nie jasne… jeśli masz 100% wykozystania procesora to czemu w menadżeże zadań masz 0%??? kręcisz coś

Popatrz tez ze ja tam nic nie mam…

Złączono Posta : 16.08.2007 (Czw) 20:51

Manager po prostu nie odświeża informacji, gdy wcisnę ctrl+alt+del, on się uruchamia i jak uruchomię inny pogram to nie widać go na liście dopiero wtedy gdy uruchomię managera ponownie

Mógłbyś jaśniej?? :? Bo ja nic nierozumiem

Np. mam uruchomiony folder “Test” i aplikacje “Paint” i w managerze widzę:

Test

Paint

Bez wyłączania managera uruchamiam Opere i dalej widzę te same pozycje na liście dopiero jak uruchomię managera ponownie widać na liście opere, lepiej tego wytłumaczyć nie umiem.

Edit: Przecież widać na screenie że coś jest nie tak bo nie wyświetlają się statystyki.

Pierwszy raz widzę coś takiego :o .

Nie wykrywa ci żadnych wartości dla pamięci fizycznej, pamięci jądra itp. Na początek przeskanuj kompa może złapałeś jakiegoś robala.

A co polecasz do skanowania bo to co mam (Avast) to mam tylko dlatego ze jest za free ale przy skanowaniu się zacina :confused:

Ja czuje że juz po ptakach, bo windows to windows ;]

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=107 polecam moj najlepszy programik Ludzie maja go w bankach mowie ci pomorze -przesnakuj!!

Sciagnij tez ccleaner

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125

lub odkurzacz powinno pomoc przeskanuj tymi programami

Pozdro w razie problemow pisz na pw

Wszystko padło, nie mogłem nic zrobić. Odratowałem pare plików, ale reszta…

KoloKarolo , wrzuć logi z HiJackThis, do działu bezpieczenstwo, jeśłi możesz jeszcze wejść do Windowsa. Jeśli uratowałeś interesujące Cię pliki, to sformatuj dysk i zainstaluj Windowsa od nowa, od razu po istalacji dograj SP2 + jakiś dobry antyvirus Kaspersky, Nod, G Data.

Nie udało mi się ich odzyskać :confused: A na antywirusy nie mam pieniędzy…

KoloKarolo , no ale przez 30 dni będziesz mógł używać Kasperskiego, teraz w KS-Ekspercie jest G Data Antywirus na 6 miesięcy za darmo, a gazeta kosztuje ~10 pln.

A oprócz tego jest wiele świetnych darmowych programów AV,m.in AntiVir PE i Avast!

Mam avasta, po formacie dalej mam błędy, sprawdzałem ram mem testem objawia się to tak ze nawet nie mogę dać screena uchwyty okienek robią się przezroczyste i zamazane, CTRL+ALT+DEL nie działa, pisze że nie może zainicjalizować aplikacji, Mem Optymizer którym chciałem się ratować tez się wywala.

może płytka instalacyjna do d…?

sam nie wiem, zeskanuj ram avastem

KoloKarolo , moze coś się grzeje. sprawdz temperatury jakimś programem diagnostycznym.

Temperatury są ok

Temp1:37

Temp2:47

Temp3:-48 (?)

HD0:27