Cos multimedialnego okolo 750zl

Jestem po Noki E66 która wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Szybko działa fajne funkcję. Ale szukam czegoś w zamiane ?

Możliwe że tak.

System operacyjny może być ale zalezy mi głównie na:

Dobrą i wygodną klawiaturę (dużo piszę)

Głośny głośnik do rozmów i muzyki.

WiFi

Dobra Bateria

GPS mnile widziany

Aparat nie musi miec dużo MPX musi robić przyzwoite fotki

No i sporo pamięci wbudowanej, lub karta w zestawie.

Coś z dotykowym wyświetlaczem? Hm cięzko bylo by mi chyba na takowym pisać, no ale jeszcze się zastanowię.

Symbian czy WM ? Obojętny, byle szybko chodziło :wink:

Może LG KC910 Renoir

iPhone 2G 8GB :wink: pisanie lepsze niż przy XDA Exec i MDA Vario :wink: może i niewyobrażalne ale sam się przekonałem :wink:

bateria długo trzyma, ja też na nim dużo siedziałem na wifi :wink:

iPhone? Jeśli upuścisz wymagania i zrezygnujesz z świetnego aparatu (który aż tak tragicznych fotek nie robi) i głośnego głośnika.

Nie wiem czy dostaniesz też iPhone (chociażby 2G) w cenie do 750 zl.

parę miesięcy temu widziałem za 700zł z gwarancją, ja sprzedałem swojego idealny stan za 800zł więc budżet ok… a głośnik? daje radę jak się podda modyfikacji tą osłonkę na głośnik, gra 4x głośniej niż standard :wink: a uszkodzić nie uszkodzisz bo to nie możliwe :wink: a aparat? robiłem foto tekstu i parę innych i przyzwoicie wyszło…fakt, nie ma AF no ale dla aparatu rezygnować z multi touch? i iphone os? to chyba nieporozumienie :wink:

Prawda!

Sztuczka z przebiciem osłonki i jeszcze VolumeBoost z Cydii powinny dać razem świetny efekt.

Potwierdzam, zdjęcia są całkiem OK (mimo niewielkiej ilości mpx)

Z czystym sumieniem polecę iPhone.

Ślicznie gra (na dobrych słuchawkach), miltitouch, genialne gry/aplikacje w AppStore i najlepsza przeglądarka.

Sądzę, że się nie rozczarujesz. Podobnie jak i ja się nie rozczarowałem tym telefonem.

Ja polecam albo

HTC Hero - w tej cenie znajdziesz bez problemu.

Zalety?

Nowy system - Android, Dobry aparat, fajny wygląd, dotykowy ekran. Pamiętaj jednak że to jest nowy telefon i może cię nieco zaskoczyć :smiley:

N95-2 bardzo dobry telefon lecz dość stary… Aparat 5Mpx, WiFi, duży ekran, dość głośny, trochę “wieśniackie” wykonanie, bardzo dobry do nawigacji jak i słuchania muzyki

Samsung Omnia - System WM 6.0 (można dorać 6.5) Aparat 5MPx, dużo widgetów na niego, dotykowy :P, Nawigacja itp :slight_smile:

Coś Ci się pomyliło. Trudno dostać tego fona poniżej półtora kloca a tu mowa o telefonie za ok. 750 zł :stuck_out_tongue:

iPhone 2G to chyba jedyny sensowny dotykowiec w tym przedziale cenowym. Jeśli masz zamiar dużo pisać to kup coś normalnego ewentualnie jakiś z qwerty. Miałem kiedyś w łapach iPhone’a tyle, że 3G, ale wole zwykłą klawe. Kwestia przyzwyczajenia. Może Ci przypadnie do gustu ekranowa klawiatura.

dawidos , to może miałem innego HTC na myśli… nie wiem, nie ważne…

Hmmm z dotykowych jest jeszcze 5800XM ale będzie trochę ‘zmęczona’ życiem…

A co powiesz np na temat Samsung Avila? lub Samsung Soul - są to bardzo fajne telefony

Do głowy wpadł mi jeszcze LG Cookie :slight_smile:

Soul? Cookie? Avila?

Tożto nawet WiFi nie ma!

Nie mówiąc już o tym, że nie maja systemów operacyjnych a jakość dotykowych wyswietlaczy jest na poziomie 0.

Omnia?

MUŁ! Obsługa wyświetlacza odbywa się za pomocą łomu! Bo czułosc jest podobna jak w tych wymienionych wyżej.

W dodatku nie wiem czy znajdziesz omnię do 750 zł.

Wg mnie wyłącznie iPhone 2G!