Coś niedobrego dzieje się z vortalem

To późno słyszałeś. O powstającej nowej wersji vortalu było już wiadomo na I zlocie, czyli ponad rok temu. Lepiej niech prace trwają dłużej i powstanie dzięki temu dopracowany projekt. Wydać bubla i łatać go przez następny rok to żaden problem, tylko raczej mija się z celem. Poza tym, ten temat chyba nie służy do rozważań na temat nowej wersji.

@down

Czytałem cały temat. W tym wypadku odnosiłem się do posta którego cytowałem, nie do całej reszty.

tu się nie mogę zgodzić. Przeczytaj mój drugi post.

To niech Admini udostępnią wersje Beta nowego Vortalu. Będzie łatwiej wyłapywać błędy i będzie łatwiej nam wymyślić coś nowego :slight_smile: Moim zdaniem udostępnienie wersji Beta nie jest głupim pomysłem. Wiem że Admini się nie zgodzą ale to jest tylko moja opinia :slight_smile:

doświadczenie obserwacja mi tak mówi,mam wrażenie że gdyby akurat przy kompie nie było moderatora asterisksa a ktoś inny nie było by już dawni tego tematu. ,renta, masa czasu, stad może po ilości moich postów tego nie widać ale żeby się czegoś jeszcze nauczyć naprawdę na tym vortalu dużo czytam, i wyciągam dziwny może wniosek :ten vortal to numer jeden w kraju , i swoją wysoką pozycję zawdzięcza dzięki tym 20 Moderatorom Ale niestety jest to też jego najsłabsza strona… nie wiem jak sądzą Inni mi tylko dwa razy zdażyło się mieć problem ,kilka PW z Moderatorem i po tym wszystkim pozostało wielkie zdziwienie , zaskoczenie i duży niesmak. , jak czasami patrzę użytkownik taki czy taki zbanowany ,a widzę że był tu naprawdę długo ,postów masa i to naprawdę fachowych i konkretnych , to myślę co się stało że poleciał ,i wychodzi mi że Moderator zawsze musi mieć rację,stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość tak dopasowania regulaminu żeby zwykły użytkownik tego forum miał jakieś szanse na obiektywizm, no chyba ż że to tylko mi się tak zdarzyło…

nie jesteś sam i pewnie nie będziesz,

jest taki niewidoczny zapis,

ze mod ma zawsze rację, a jak nie ma, a ty powiesz o tym, to masz karteczkę,(nie mówie o wszystkich)

wszędzie tak jest, więc nie ma się czemu dziwić.

goodprogram , to wiem tylko jaki jest sens aż tak bardzo to udowadniać to takie prowokowaniem flame ,stąd napisałem :- pozostało wielkie zdziwienie , zaskoczenie i duży niesmak :oops: jest taki punkt na forum który bardzo mi się podoba :

Kieruj się zasadą uprzejmości stosując dobre obyczaje. Przez szacunek dla innych, uzyskasz poszanowanie dla siebie. Traktuj innych tak, jakbyś chciał być traktowany przez nich . Nie wiem czemu są fora że trzy razy się pomyśli czy poszuka zanim coś napisze żeby się nie zbłaźnić , i nie chodzi o moda bo ten najwyżej wywali posta do kosza tylko o innych forumowiczów bo oni sami zrobią z tobą jazdę ,gdybam bo odpowiedzi pewnie nie ma jednej,lepsza współpraca modów z userami ? czy

aż tak bardzo tego nie pokazują .A może to że nie boją się krytyki