Coś się może stać po odinstalowaniu sterownika karty graf.?

Witajcie otóż mam takie pytanie(Tytuł tematu).

Więc może się coś stać.

Chcę odinstalować sterownik karty graficznej ponieważ jest nieaktualny.W Menadżerze Urządzeń wybrałem opcje “Wyszukaj aktualizacji sterownika” niestety, ale nic nie znalazło.Chociaż na stronie Ati.com są nowe.Mam Windows 7 HP x64(Karta Graficzna Ati Radeon HD 5650)

A tak w ogóle to Wesołych Świąt. :wink:

System operacyjny którego używasz ma wbudowane sterowniki, więc odinstalowanie dotychczasowego spowoduje uruchomienie standardowego. Zainstaluj poprostu najnowsze bez usuwania starych, lub faktycznie odinstaluj stare, uruchom ponownie komputer i zainstaluj nowe, jedyne co może się stać po drodze to zmiana rozdzielczości ekranu po odinstalowaniu sterowników

1 polubienie

Nic się nie stanie :stuck_out_tongue:

Windows zainstaluje domyślny sterownik i będzie dalej działać tyle, że z praktycznie zerową wydajnością (jedynie internet gry) aż do czasu zainstalowania nowych sterowników :wink:

1 polubienie

Nic się nie stanie,to standardowa procedura instalacji nowych sterowników,najpierw są odinstalowywane stare,robisz to ręcznie,albo robi to instalator w czasie instalowania nowych sterowników,odinstalowanie standardowego dla karty spowoduje włączenie przez system sterownika VGA,który obsługuje tylko grafikę 2D 640*480 lub 800*600 i 256 kolorów,potem instalujesz nową wersję sterownika

1 polubienie

Aha, dziękuje za informacje. :slight_smile:

O nie! Nie będę aktualizował już sterowników po tym co instalator zrobił :smiley:

Zamiast usunąć starszą wersje sterowników i zainstalować nowe, to on usunął wszystkie po czym uruchomił komputer ponownie.(Bez sterowników karty graficznej)

A i czy to normalne że bez sterowników obraz był na cały ekran, ale wszystko było powiększone(640x480)

1 polubienie