Cos sie stalo z Menu Start - Zamknij Komputer

Gry juz skonczylem prace na PC to chcialem wylaczyc go i nie moglem poniewaz nie ma tam Zamknij Komputer :?: Jest tylko Wyloguj :frowning: a jak chce klawiatura wylaczyc Power to tez sie nie wylacza :?: co mam zrobic z tym :?:

xpog7.jpg

A Alt+F4 też nie pomaga ? Jeśli nie to wklej logi HJT, może złapałeś jakiegoś syfa :lol:

start-> uruchom

Nie dziala to

Mam taki napis

screen31lt4.th.jpg

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 1:51

Problem w tym ze nie mam Uruchom :frowning:

jesteś w domenie ? zalogowałeś się na konto administratora ? czy robisz to z poziomu "konta z ograniczeniami "?

tak jak kolega napisał Win+R, lub utworzyć plik reg, otwórz notatnik wklej całą zawartość, kolejno zapisz dany plik z rozszerzeniem reg.

klikają x2 na dany plik zostanie dodany wpis do rejestru.

Nie, ja nie mam konta ograniczeniami tylko Administrator Konta normalne bo to moj komputer :smiley:

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 14:20

Tez nie moge :frowning:

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 14:23

Albo wiecie co moze to od tego ze ja bylem na swoim koncie, i sie przelaczylem na konto brata zeby sobie pogral i gral jakis czas i pozniej sie wylogowal i wloczylem swoje moze to od tego :?:

Albo jak tego nie zrobie to skopiuje swoje Pliki i jeszcze raz sobie utworze konto :smiley:

PPM na Start >> Właściwości >> Menu start >> Dostosuj >> Zaawansowane >> elementy menu start zaznacz Polecenie Uruchom

Ale oprócz tego powinieneś mieć wiersz poleceń --> Start >> wszystkie programy >> akcesoria

W wiersz poleceń wpisz co proponował De Niro jeśli to nie pomoże to wpisz

shutdown.exe -s -t 0 ,jeżeli komp się wyłączy to na pulpicie utwórz skrót do wyłączania–>PPM na pulpit >> Nowy >> skrót >> w okienku wpisz lokalizacje wpisz shutdown.exe -s -t 0 >> dalej >> nazwij to sobie i zatwierdź.

:slight_smile:

No spoko teraz dziala na skrocie :smiley:

zrób jeszcze tak, na pulpicie utwórz nowy skrót gdzie wklej do niego.

Niezle zaistalowalem nowego XP i byla ikona i wylaczylem i juz nie ma nie wiem co jest grane??

Złączono Posta : 18.05.2007 (Pią) 22:52

Zminilem tylko skins na srebny

I jak tam??

Tak jak powiedział De Niro - wklej do notatnika jak napisał i wprowadź. Może złapałeś syfa - przeskanuj AD-Awarem - to mi pomaga na dolegliwości :smiley:

Wczesniej tak zrobilem i dziala, ale zaistalowalem jeszcze raz XP i tylko zaistalowalem Avasta!, i sterowniki do grafiki i do plyty i jak wylaczylem PC to juz nie ma tego Wylacz Komputer ??

A w menedżerze zadań w menu Zamknij jest?

Nie moge tez wlaczyc Menadzera :frowning:

a w trybie awaryjnym jest wszystko ok?

W awarajnym to jeszcze nie sprawdzalem, ale w Administrator to wszystko jest

albo naciśnij guzik “power” na komputerze i zobacz co sie stanie

Już wiem od czego nie miałem Wyloguj, ponieważ avast! i Spyware Doctor byli wyłączeni a na dysku miałem Wirusy i Spyware i to właśnie było przyczyna ze znikała ikona Wyloguj.

Teraz jest wszystko ok Posta można zamknąć.