Cos sie stalo z Menu Start - Zamknij Komputer

(Daro:)) #1

Gry juz skonczylem prace na PC to chcialem wylaczyc go i nie moglem poniewaz nie ma tam Zamknij Komputer :?: Jest tylko Wyloguj :frowning: a jak chce klawiatura wylaczyc Power to tez sie nie wylacza :?: co mam zrobic z tym :?:

xpog7.jpg

(Piotr Majca) #2

A Alt+F4 te偶 nie pomaga ? Je艣li nie to wklej logi HJT, mo偶e z艂apa艂e艣 jakiego艣 syfa :lol:

(De Niro) #3

start-> uruchom

(Daro:)) #4

Nie dziala to

Mam taki napis

screen31lt4.th.jpg

Z艂膮czono Posta : 11.05.2007 (Pi膮) 1:51

Problem w tym ze nie mam Uruchom :frowning:

(Yole) #5

jeste艣 w domenie ? zalogowa艂e艣 si臋 na konto administratora ? czy robisz to z poziomu "konta z ograniczeniami "?

(Ktosio) #6

win+r

(De Niro) #7

tak jak kolega napisa艂 Win+R, lub utworzy膰 plik reg, otw贸rz notatnik wklej ca艂膮 zawarto艣膰, kolejno zapisz dany plik z rozszerzeniem reg.

klikaj膮 x2 na dany plik zostanie dodany wpis do rejestru.

(Daro:)) #8

Nie, ja nie mam konta ograniczeniami tylko Administrator Konta normalne bo to moj komputer :smiley:

Z艂膮czono Posta : 11.05.2007 (Pi膮) 14:20

Tez nie moge :frowning:

Z艂膮czono Posta : 11.05.2007 (Pi膮) 14:23

Albo wiecie co moze to od tego ze ja bylem na swoim koncie, i sie przelaczylem na konto brata zeby sobie pogral i gral jakis czas i pozniej sie wylogowal i wloczylem swoje moze to od tego :?:

Albo jak tego nie zrobie to skopiuje swoje Pliki i jeszcze raz sobie utworze konto :smiley:

(Leon$) #9

PPM na Start >> W艂a艣ciwo艣ci >> Menu start >> Dostosuj >> Zaawansowane >> elementy menu start zaznacz Polecenie Uruchom

Ale opr贸cz tego powiniene艣 mie膰 wiersz polece艅 --> Start >> wszystkie programy >> akcesoria

W wiersz polece艅 wpisz co proponowa艂 De Niro je艣li to nie pomo偶e to wpisz

shutdown.exe -s -t 0 ,je偶eli komp si臋 wy艂膮czy to na pulpicie utw贸rz skr贸t do wy艂膮czania-->PPM na pulpit >> Nowy >> skr贸t >> w okienku wpisz lokalizacje wpisz shutdown.exe -s -t 0 >> dalej >> nazwij to sobie i zatwierd藕.

:slight_smile:

(Daro:)) #10

No spoko teraz dziala na skrocie :smiley:

(De Niro) #11

zr贸b jeszcze tak, na pulpicie utw贸rz nowy skr贸t gdzie wklej do niego.

(Daro:)) #12

Niezle zaistalowalem nowego XP i byla ikona i wylaczylem i juz nie ma nie wiem co jest grane??

Z艂膮czono Posta : 18.05.2007 (Pi膮) 22:52

Zminilem tylko skins na srebny

(Poziom101112) #13

I jak tam??

Tak jak powiedzia艂 De Niro - wklej do notatnika jak napisa艂 i wprowad藕. Mo偶e z艂apa艂e艣 syfa - przeskanuj AD-Awarem - to mi pomaga na dolegliwo艣ci :smiley:

(Daro:)) #14

Wczesniej tak zrobilem i dziala, ale zaistalowalem jeszcze raz XP i tylko zaistalowalem Avasta!, i sterowniki do grafiki i do plyty i jak wylaczylem PC to juz nie ma tego Wylacz Komputer ??

(Kpc21) #15

A w mened偶erze zada艅 w menu Zamknij jest?

(Daro:)) #16

Nie moge tez wlaczyc Menadzera :frowning:

(Filip Turek) #17

a w trybie awaryjnym jest wszystko ok?

(Daro:)) #18

W awarajnym to jeszcze nie sprawdzalem, ale w Administrator to wszystko jest

(iwa nike) #19

albo naci艣nij guzik "power" na komputerze i zobacz co sie stanie

(Daro:)) #20

Ju偶 wiem od czego nie mia艂em Wyloguj, poniewa偶 avast! i Spyware Doctor byli wy艂膮czeni a na dysku mia艂em Wirusy i Spyware i to w艂a艣nie by艂o przyczyna ze znika艂a ikona Wyloguj.

Teraz jest wszystko ok Posta mo偶na zamkn膮膰.