Cos się stało z tym laptopem?

Witam,

Chciałem zapytać co stało się z matrycą tego laptopa po oświetleniu fleshem?

LINK:

Pozdrawiam!

Najwyraźniej ma samoczynną regulację jaskrawości ekranu, którą flesh dla świetlówek prawej krawędzi matrycy wyłączył. Dlaczego jednak nie zadziałało to na świetlówki lewej krawędzi? Nie wiem. Szkoda, że nie pokazali, co nastąpiło po restarcie laptopa. Jeśli wróciło wszystko do normy, to wcale nie jest to zła matryca.

Proponuję zresztą swoją matrycę oświetlić silnym światłem, nie fleszem(!), i sprawdzić co się będzie działo.

Chciałem się zapytać ponieważ zamierzam kupić laptopa Asus :slight_smile: Może poleci ktoś jakąś dobrą firmę notebooków??

Lenovo, Acer (tak, wbrew pozorom robią teraz całkiem przyzwoite laptopy), Samsung, Asus. Unikaj Toshiby i HP (chociaż na razie nie wypowiadam się na temat ich najnowszych produktów).

Chodzi mi mniej więcej o jakieś Core i3,3gb ramu(może być więcej),grafika najlepiej jakiś radeon hd. Systemu nie musi być. Cena tak do 2000zł. Teraz głównie na allegro patrzyłem za Asusami ale teraz rozejrzę się za Acerami i Lenovo :wink:

Ja z mojego Acera jestem bardzo zadowolony pomimo drobnych wad (jedna nóżka była za krótka i musiałem ją wymienić na dłuższą, czasem są problemy z wyświetlaniem jakiegoś filmiku np na YouTubie, ale wtedy wystarczy zmienić kartę graficzną na drugą, na karcie AMD nie działa przyciemnianie i rozjaśnianie obrazu).

Widziałem, że Acer wypuścił następcę mojego laptopa (5830tg). Można by się mu przyjrzeć.

Co do wyboru laptopa, to polecam dokładną analizę recenzji na stronie www.notebookcheck.pl

Ja uzywam Toshiby Satellite L300D od prawie 3 lat I nie mam zadnych problemow.Poza tym jest Toska oferuje dobry wybor komponentow.

Pisze z telefonu.

JA polecam samsunga :slight_smile: Już prawie rok mam i wszystko ślicznie śmiga :slight_smile:

To podajcie linki do waszych propozycji :wink: Chyba się zamknę w przedziale Asus,Toshiba,Acer,Lenovo…

Może jeszcze ktoś poleci?? Bo tyle opinii widziałem np. na temat Acera jedne złe…inne pochlebne

Na razie najbardziej przypadł mi do gustu Asus K52JT-SX505 bodajże :wink:

Pozdrawiam!

A zajrzałeś na tą stronkę co Ci podałem? Na prawdę warto przejrzeć tamtejsze recenzje. Ludzie sprawdzają tam chyba wszystko.

Nie wiem, ja bym ASUSa nie brał - jakoś nie mam do nich zaufania :slight_smile:

HP też odpada. Gdybym wybierał laptopa, to kierowałbym się głównie na Lenovo i Toshibę (mam trzyletnią, i wszystko fajnie działa :slight_smile: ) - trochę mniej na Acera :wink:

Również odradzam HP.

Miałem nieprzyjemność korzystać z kilku modeli i wszystkie po chwili używania były tak głośne i gorące że się można było poparzyć.

Toshiba, i Asus z tymi też miałem styczność i były ok :slight_smile:

Osobiście posiadam Sony Vaio od 4 lat i też nie mam żadnych problemów z nim :slight_smile:

Witam

a ja dla odmiany polecę HP nie był w ciągu 2ch lat w serwisie może akurat się dobry trafił również polecam Lenovo (wg. mnie najlepsza firma) i ACERA za 2500zł qpisz np. takiego:

http://allegro.pl/acer-as5742g-i5-460-4 … 16573.html

http://allegro.pl/acer-as7750-i5-2410-3 … 41386.html

http://allegro.pl/laptop-acer-5552-quad … 86654.html

http://allegro.pl/hit-acer-7741-7741g-c … 40338.html

w acerze są podzespołam podobne do innych notbooków tylko tańsze

Ps. sory za linki

Pozdrawiam Filo301

Tez potwierdzam ze HP to bardzo awaryjne laptopy, ich srednia zycia to okolo 8 miesiecy, gdzies czytalem ze wykryto w BIOSach laptopow HP instrukcje aby plyta podbijala VCore dla CPU, co oznacza wieksze temperatury i niestety wieksza awaryjnosc.

Polecam Lenovo, i ich serwis, to ze chinskie to nie znaczy ze zle :wink:

Witam. Ja od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Sony Vaio i nie narzekam. ATI RADEON HD, procek I3, 4Gb Ramu, podczas pracy wentylator chodzi cicho - same plusy. Do tej pory nie miałem z nim większych problemów.

wypalilo krysztalki… laptop na gwarancje 8)

ps. swiadczy to o niskiej jakosci matrycy i braku zabezpieczen…

Ale z toshiby w tej cenie nic lepszego raczej nie znajdę…do acera nie jestem przekonany… No to nadal interesują mnie opinie o Lenovo, Samsungi I Asusie :wink:

Pozdrawiam!