Coś w laptopie Latidude E4300 z dźwiękiem nie tak

Mam coś z dźwiękiem nie tak w laptopie dell Latidude E4300 kupiłem go z outletu.I przy oglądaniu telewizji w internecie jest takie stukanie co chwilę i czy słucham muzyki czy filmy i czy gram .Wcześniej był formatowany i zainstalowany windows 7 bo to zabytek i na początku działa a po miesiącu jest stukanie a teraz mam windows 8.1 .Niżej screen nagrany i moje dane laptopa dałem krótki filmik na megawrzutę

Darmowy hosting plików - wrzucaj i dziel się plikami za darmo | Coś z dzwiękiem.mp4.

Sterowniki ze strony Dell zainstalowane?

Skąd pobrać te sterowniki i nigdy nie pobierałem sterowników ze strony dell

https://www.dell.com/support/home/pl-pl/product-support/product/latitude-e4300/drivers

Tylko mam windows 8.1 i nie ma sterowników do tego systemu a wcześniej był windows 7

Sprawdź czy web.archive.org pozwala cofnąć się do momentu gdy była szansa na sterownik pod Windows 7, by nie brać na wiarę, że jakiś „Wiesiek” nie modyfikował instalatora.

Windows 8.1 jest następcą Windows 7 więc możesz spróbować pobrania i instalacji z 7.
Kiedyś jak testowałem windowsa 8.1, instalowałem sterowniki z win 7 i działały.
Wybrane musiały być uruchomione w trybie zgodności do 7
Pozdrawiam

A te stare odinstalować z menadżera urządzeń i ponownie zainstalować pod win 7 Pro

Wykasowałem na próbę jeden sterownik do wifi i ściągnałem wcześniej instalator setup i rozpakowałem winrarem i po chwili że potrzebuje pliki z końcówka ink.I nie wiem jak to zainstalować.