Coś w Stylu AutoConnect Pod Vistę?

Siemka. jest może jakiś program albo coś pod viste żeby przy włączaniu kompa automatycznie logowało mi się to internetu? mam neo. Na XP miałem Program AutoConnect i ładnie mi się łączyło ale ten program nie jest pisany pod Windowsa Vistę więc szukam czegoś innego.znacie jakiś program/Sposób?

Witam! Może to Ci się przyda ja z tego kozystam pod XP ale myślę iż pod Vistą też pójdzie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 329#654329

niestety ten sposób nie działa:( wogole nic się nie dzieje przy uruchamianiu kompa:( a zrobiłem tak jak jest napisane

Automatyczne łączenie się z siecią Neostrada TP

Aby nasze połączenie uruchamiało się automatycznie podczas startu systemu dodajemy je do folderu autostart:

start => wszystkie programy => autostart.

W tym przypadku wyświetli nam się okienko do logowania. Aby temu zapobiec musimy odznaczyć jeszcze kilka opcji:

start ==> panel sterowania ==> połączenia sieciowe i internetowe ==> połączenia sieciowe ==> klikamy ppm na naszym połączeniu ==>

właściwości ==> opcje ==> odznaczamy: monituj o nazwę użytkownika, hasło, certyfikat, itp oraz monituj o numer telefonu ==> ok.

Ja korzystam z Autoconnecta pdo VIsta X64 Ultimate na x86 tez działa, więc jaki problem ? XD

A mozesz podaclink do auto connecta pod viste? xD

nie ma dedykowanego autoconecta pod Viste

pisanego pod vistę nie ma, ale działa ten pisany pod xp.

KYNEK

umiesz czytać ?

to już każdy wie