Cos wariuje ale nie wiem co

Witam

To sie stało po tym jak na chwile przełozyłem inna karte graficzna do kompa ale potem zaraz zamieniłem na stara.

Odpalam kompa i w momencie gdy pokazuje sie plansza ładowania (do tej planszy jest wszystko w porządku) WIn XP pokazuja sie na monitorze pionowe niebieskie paski, ale w tle ładuje sie WIN.Potem obraz robi sie albo czerwony albo zielony no roznie i restartuje sie .Jak wejde w tryb awaryjny to jest wszystko dobrze.

Karta Graficzna to Geforce MX 200 32 MB

Ktos wie o co chodzi??

Bo jak zmieniasz kartę należy odinstalować jej stery i oprogramowanie i uruchomić kompa na sterze systemowym do karty,zamknąć system(wyłączyć kompa z 230V) i zamieniać kartę i instalować stery,odinstalować i zamieniać.

Sprawdź poprawność montażu karty i kable.

A teraz - odinstaluj stery i oprogramowanie jak w linku i zainstaluj nowe stery - do tej karty 28.32 lub 56.72 do XP.

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=35104

Zrobiłem tak jak napisałes i:

Paski dalej sa i przy wejsciu do windowsa wyłacza mi sie monitor.Pali sie na min żółte światełko

Możliwe że uszkodziłeś kartę,weź ją wyjmij i wyczyść złącze stykowe karty i dobrze osadź i przykręć i sprawdź kable i resztę.

Wejdź w tryb awaryjny i przestaw parametry wyświetlania na 800x600x16 75Hz odświeżanie monitora(można wcześniej zresetować monitor na ustawienia fabryczne),restart kompa i zobacz co teraz i ewentualnie zrób regulacje.

Jak to samo kartę trzeba sprawdzić na innym kompie,sprawdź również swój monitor.

Miałem podobny problem trzeba docisnąć karte do konca. Wyjmij ją wydmuchaj z kuzu jej styki i AGP i włóż ja dociskajac do konca. a jak nie pomoze to sprawdz na innym kompie jezeli bedzie sie to samo dzialo to znaczy ze karta zostala uszkodzona

kaptur2006 jeśli masz inny problem, nie używaj opcji Odpowiedz w danym temacie tylko, po prostu Nowy temat, co już zrobiłeś. Zbędne posty więc kasuję