Coś z Hardware na Święta

Cp byście chcieli dostać na gwiazdkę, bo mi się marzy Segate 160 GB , bo ten Segate 40Gb, który teraz mam jest po tylu przejściach że powinien udać się na odpoczynek np ( na allegro :mrgreen: :mrgreen: )

na gwiazdkę chciałbym LCD 17" z kątami 178*/178* i szybką reakcją matrycy :stuck_out_tongue:

heh mi to by się w ogóle nowy komp przydał :smiley:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No tak mi też nowy by się w sumie przydał i jeszcze pełna wersja Visty i subskrycja na Kasperskiego ( dwu letnia :twisted: ) to by był prezent pod choine :stuck_out_tongue:

Ja chce GeForca 8800 :mrgreen:

To cudo ewntualnie razem z dyskiem zamiast wymiany na nowy komp :smiley: :smiley:

Hmm może coś stacjonarnego na ASUSie A8R32-MVP Deluxe :wink:

A mi sie marzy także pożądny 17 calowy monitor LCD bo mój to już starowinka

jak tak mówicie o sprzęcie to przyszła mi chętka na 2 GB RAM :smiley:

giga ramu ddr2 i mx 518 i nowa klawa ;D bo mi wczoraj spadla i sie zlamala ale jakos dziala jeszcze chociaz nie robi polskich znakow ehhe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pyra a dysk by ci się nie przydał np mocarny Segate 160GB albo Western Digital 80 GB kto co lubi :mrgreen: :mrgreen:

mam w sumie 200, wczesniej mialem 5 lat 40 i nie moglem jej zapelnic ;]

Hehh :mrgreen: to wymagania masz Rakiety :shock:

trzecia 1GB kostka ramu i dysk 80 GB jakiś Samsung

A ja też myślałem o przełączeniu się z neostrady na chello bo ostatnio mnie neo zawodzi. :lol:

proponuje wziąć udział w konkursie :slight_smile: Może część marzeń się spełni :slight_smile:

Ja to bym chciał nowa płytkę główną / lub płytkę i Core 2 Duo :slight_smile: :mrgreen:

McDracullo a ram np.1GB też by się przydał :smiley:

Ja bym chciał … nową kartę Graficzną … może się spełni >> :slight_smile:

Hmm…Przydało by się jeszcze 1 GB ramu (mam 512 :-x ), klawiature (obecna ma 5,5 roku od daty zakupu) i myszke (ta którą mam ma chyba Dpi 20 :mrgreen: :stuck_out_tongue: ) i reszta ujdzie w tłoku…

Najlepiej też jakiś antyvir i firewall na 2-letniej licencji co chłopaki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: