Coś z wordem

Mam taki problem ostatnio formatowałem twardziela niby wszystko oki.Ostatnio siora coś pisała w wordzie i zobaczyła że nie ma dużo opcji.Aha nie ma też exela (nie wiem czy dobrze napisałem)co jest nie tak??

Może Office został żle zainstalowany.

Co do worda to może te opce sobie powyłanczałeś ( zależy o co choddzi) :roll: :roll: :roll:

W worldzie musisz dac NARZEDZIA/DOSTOSUJ-i sobie poustawiac,lub

NARZEDZIA/OPCJE-i tez poustawiac w/g potrzeb,i mozesz jeszcze na pasku zadan u gory obok ikony ODCZYT jest taka strzalka w dol i jak klikniesz to Ci sie pokaze POKARZ PRZYCISKI W JEDNYM RZEDZIE,DODAJ LUB USUN PRZYCISKI.

Chyba o te opcje Ci chodzi?!

Być może nie są włączone dodatkowe paski narzędzi. Aby je ustawić klikasz w wolnym miejscu na pasku narzędzi prawym przyciskiem i zaznaczasz interesujący cię pasek :wink:

*** instalujesz i sam nie wiesz co i jak!!!

Jeżeli masz wystarczająco miejsca na dysku to przy instalacji należy wybrać instalację niestandardową i zaznaczyć:

Uruchamiaj wszystko z mojego komputera

Po instalacji pozostaje tylko kwestia odpowiedniego ustawienia pasków i przycisków bo wszystko jest na Twoim kompie i nie trzeba niczego doinstalowywać.

Może to głupie pytanie, ale czy ty go instalowałes po formacie? Bo siostra mogła coś w Wordpadzie pisać i dlatego jej opcji brakowało… :?

ok dzięki za rady już wszystko śmiga.Dzięki jeszcze raz :lol:

Zamykam