Coś z wordem

(Adampigan) #1

Mam taki problem ostatnio formatowałem twardziela niby wszystko oki.Ostatnio siora coś pisała w wordzie i zobaczyła że nie ma dużo opcji.Aha nie ma też exela (nie wiem czy dobrze napisałem)co jest nie tak??

(Kuz5) #2

Może Office został żle zainstalowany.

(Jablek 88) #3

Co do worda to może te opce sobie powyłanczałeś ( zależy o co choddzi) :roll: :roll: :roll:

(system) #4

W worldzie musisz dac NARZEDZIA/DOSTOSUJ-i sobie poustawiac,lub

NARZEDZIA/OPCJE-i tez poustawiac w/g potrzeb,i mozesz jeszcze na pasku zadan u gory obok ikony ODCZYT jest taka strzalka w dol i jak klikniesz to Ci sie pokaze POKARZ PRZYCISKI W JEDNYM RZEDZIE,DODAJ LUB USUN PRZYCISKI.

Chyba o te opcje Ci chodzi?!

(Minio Dp) #5

Być może nie są włączone dodatkowe paski narzędzi. Aby je ustawić klikasz w wolnym miejscu na pasku narzędzi prawym przyciskiem i zaznaczasz interesujący cię pasek :wink:

(Zibi1256) #6

*** instalujesz i sam nie wiesz co i jak!!!

(fiesta) #7

Jeżeli masz wystarczająco miejsca na dysku to przy instalacji należy wybrać instalację niestandardową i zaznaczyć:

Uruchamiaj wszystko z mojego komputera

Po instalacji pozostaje tylko kwestia odpowiedniego ustawienia pasków i przycisków bo wszystko jest na Twoim kompie i nie trzeba niczego doinstalowywać.

(Farall) #8

Może to głupie pytanie, ale czy ty go instalowałes po formacie? Bo siostra mogła coś w Wordpadzie pisać i dlatego jej opcji brakowało... :?

(Adampigan) #9

ok dzięki za rady już wszystko śmiga.Dzięki jeszcze raz :lol:

(Asterisk) #10

Zamykam