Coś "zjada" wolne miejsce na dysku D

Witam!

Nie wiem, czy wybrałem odpowiedni dział. Mianowicie mam problem, polegający na ciągłym zmniejszaniu się wolnego miejsca na partycji D. Po każdej deinstalacji programu i restarcie komputera, ilość wolnego miejsca spada do 20-30 MB. Wczoraj zdeinstalowałem parę programów, otrzymując około 2GB wolnej przestrzeni. Dzisiaj, po uruchomieniu komputera, znowu zauważyłem, że pozostało mi jedynie kilkadziesiąt megabajtów. Defragmentator dysku pokazuje mi, że na partycji D jest mnóstwo nieprzenośnych plików (zielony kolor). Jednak wyświetlenie raportu nie pokazuje, co to są za pliki.

Logi HijackThis: http://www.wklej.org/id/244338/

Proszę o pomoc.

1.Jeżeli nie używasz Przywracania Systemu , to wyłącz go.Zrobisz to w następujący sposób:

PPM na Mój Komputer --> Właściwości --> Przywracanie Systemu --> zaznacz opcje “Wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach”.

  1. Wyłącz tworzenie Miniaturek Thumbs : Start --> Właściwości --> Ustawienia --> Panel Sterowania --> Opcje Folderów --> Widok --> zaznacz opcje “Nie buforuj Miniautr” , spróbuj jeszcze w tym samym okienku zaznaczyć opcje: “Pokaż ukryte pliki i foldery” , może po prostu coś Ci się ukrywa na tym dysku.

  2. Proponuje zainstalować Ccleaner i odkurzacz 12 , możesz pobrać je z naszego Vortalu DP. Następnie przeczyść nimi Kompa ze zbędnych śmieci. Pozdrawiam !

Dzięki, trochę pomogło. Ale udało mi się również samemu znaleźć główną przyczynę zajmowania partycji D. Ustawiłem za duży maksymalny rozmiar stronicowania pamięci wirtualnej na D, stąd ukryty plik pagefile.sys zapychał ponad 15GB miejsca.

Dziękuję i pozdrawiam.