"Could not open socket" - recaptcha nie działa

Witam.

Znowu mam pewien problem - szukając hosta trafiłem na byethost.com . Wszystko pięknie już powrzucałem, poustawiałem, a teraz patrzę, że recaptcha nie chce działać… Oczywiście wina hosta, bo na innych działa. Tak czy siak, niechciałbym od tego uciekać, bo host dość ciekawy - szybki, pojemny i bez limitów, a mi właśnie tego potrzeba.

Jakieś pomysły, co należy zrobić? Dodam, że szukałem już w necie, jednak nie znalazłem żadnej odpowiedzi na polskich forach internetowych. Z góry dziękuję za pomoc.

@update:

Napisałem dosłownie przed chwilą list do supportu. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu odpowiedź była praktycznie natychmiastowa, o następującej treści:

Jednak mimo wszystko czy istnieje jakiś sposób, żeby to ominąć? Nie wyobrażam sobie udostępnić tej strony bez odpowiedniego zabezpieczenia przed botami, a własnego zabezpieczenia niechciałbym robić…

Kup sobie hosting za parę złotych i unikniesz takich i podobnych problemów. Nie ma sensu pchać się w darmowe hostingi.

potrzebuję pojemnego i szybkiego hosta, którego nie znajdę w niskiej cenie.

Niestety nic nie ma za darmo. Z tanich, a zarazem profesjonalnych polecam Ci vipower.pl, unixstorm.org, mzone.pl. Wydatek ~50zł za rok to nie jest dużo