Counter Strike 1.6 czarny ekran

Witam,

A pytanko to takie ze po zmienieniu opcji video na 720x576 na monitorze ukazała mnie się wiadomość:

VGA mode NOT support

H:35,8 KHz V:60.0 KHz

I teraz nie mogę zagrać, bo jak załacze tą grę to widze czarność i ten komunikat z monitora. Tak naprawdę nie wiem jak zmienić to w opcjach, bo jak powiedziałem wcześniej mam czarność za każdym razem kiedy ja uruchamiam…

Wiem, że macie wybitne osoby w tej dziedzinie w tzw. zwalczaniu problemów, toteż nie powinno to sprawić jakichkolwiek problemów…

Może można jakos zmienić resolucje video w plikach…

Dzięki wielkie i pozdro…

eLDeZet [ssC]

musisz uruchomić regedit (start—>uruchom—>regedit i ok)

rozwiń HKey_Current_User, potem Software i usuń klucze: Steam i Valve i zamknij edytor rejestru. Powinna działać gra ;] a jak nie to napisz coś sie wymyśli ;]

Gierka odpalona tylke, że teraz nie mogę zmienić na 32 bit color, ale spox. Wielkie dzięki. Teraz ją przetestuje…

Dzabba , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Tylko jest jeszcze jeden mały problem, kiedy staram się zmienić ustawienie z software na openGL to dostaje taki komunikat:

The specified video mode is not supported.

The game will now run in software mode.

… i wraca mi rozdziałka do 640x480. I wogole jak jest roznica miedzy jednym ustawieniem, a drugim.

I drugie pytanko nie mogę zmienić broni z lewej ręki na prawą mimo tego że w ustawienich mam prawą ręke… ?

DZIĘKI

eLDeZet [ssC]

Zainstaluj nowsze sterowniki do karty graficznej.

cl_righthand 1

a jaką masz kartę graficzną? i broni nie możesz mieć na prawo, bo nie masz na Open GL ustawione w wideo ;]

Widze, że mam doczynienia z osobą znającą tematyke… super…

A grafika to NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (Microsoft Corporation) (128 MB) i mam wrażenie , że wszystko powinno być okiej, ale nie jest, więc muszę znależć nowe sterowniki…

Tak czy siak to odezwe się jak to zrobię… Wielkie dzięki… =D>

Dzabba , w związku z viewforum.php?f=11 Twój ostatni post poleciał do śmietnika.

Już wszystkoo działa…dzięki…-1…Pozdro

Witam mam karte graficzna nividia GeForce4 mx440 i nie moge znalesc Direct 3D do niej . Co do tej reki to ja tez wlasnie nie moge zmienic na prawa i nie moge ustawic 32bity . Bede wdzieczny jesli mi ktos pomoze to zrobic

Siema mam w problem z CS1.6…nie mogę zmienic broni na prawą rękę.Prubowałem juz zmiany w opcjach o nie pomaga…mam też inny problem grafika jest słaba mimo to że ustawiam na najwyższą.Aha wcześniej było wszystko w porządku…Próbowałem juz przeinstalowac gre oraz instalowałem innego CS1.6 i nic nie pomaga…Proszę o pomoc tych którzy sie na tym znaja.Będę bardzo wdzięczny. :?

Ponownie wrócił ten sam problem, czyli czarny ekran prz zmianie rozdziałki… Zawsze ten sam problem przy reinstalacji systemu…

Możesz pobawić się tymi komendami http://cs-guide.net/komendy-launch-options/ .

np.

-w 800 -h 600 -gl -32bpp -freq 100

[jeżeli Twój monitor udźwignie takie odświeżanie, jeżeli nie, kombinuj od 60, przez 75 aż do 85]

Super wszystko gra tylko jak zmieniłem w/w opcje to zrobil mi sie mniejszy ekran, wiec prosze o pomoc co mam zrobic aby wrocic do wielkosci monitora…

Dzięki…

Wszystko jest w linku, który podałem wyżej. Do tego wszystkiego po spacji musisz dodać -full

beztytuukt4.png wyskakuje mi coś takiego przy odpalaniu cs’a, mam zainstalowany najnowszy patch, ale to nic nie działa :confused: