Counter Strike 1.6 instalaja

Witam

Mam steama , i podobno Cs jest darmowy przez neta . Mam zainstalowana Red Orchestre . I mam pytanie jak zainstalować CS , przez steama czy jak ?? SCIAGAM go z tej strony http://www.instalki.pl/gry/download/strzelanki/Counter-Strike_STEAM.php

Counter Strike nie jest darmowy, niestety :stuck_out_tongue:

Chyba jednak jest darmowy . tylko ze nia ma botow

CS 1.6 nie jest darmowy, a jeśli go masz na koncie steam to będzie w sekcji not installed. Jeśli go tam nie ma to do sklepu :wink:

To dlaczego jest napisane : Freeware ?? :twisted: ORAZ

Uwaga!

Plik jest jedynie narzędziem umożliwiającym granie przez sieć oraz aktualizacje.

Wcale nie jest darmowy :slight_smile:

W empiku kosztuje 49zł, w Saturnie 40zł.

Naprawdę warto go zakupić !!

Wersja CS 1 Anthology oczywiście :slight_smile:

(zawiera: CS 1.6, CS: CZ, CZ: Deleted scenes, DoD …

To co pobrałeś - platforma.

Na nią trzeba mieć konto.

Pobierając to masz tylko pliki … i jak wpiszesz login i hasło do konta, na którym jest cs, to nie będziesz musiał go ściągać ani z płyty instalować, tylko od razu będzie :slight_smile:

AAA ja mam konto na steamie bo mam Red Orchestra Osfront 41-45 czyli bede mogł grac przez neta nie ??

Tak, ale tylko w Red Orchestra Osfront 41-45…

[nie zakładając kolejnego tematu]

Czy naprawde warto kupic CS Anthology? Bo własnie zastanawiam sie, czy kupić tą gre, czy moze zainwestować kase na cos innego…

Wg mnie warto :wink: Jedyna lepsza gra od CS:Anthology to Half-Life:Anthology :wink: - mam w planie kupić HL1:A za jakiś czas.

:o

HL1 anthology to nic innego jak czysty, zwykły HALF-life 1 z badziewiami .

Nie ma tam żadnego Counter-strike’a !

Zresztą … zapytaj się np. Morgena co jest najlepsze :wink:

Qlawy jednak polecę Ci bardziej CS 1.6 !

Nie zastanawiaj się nawet :slight_smile:

Warto kupić CS Anthology tylko dla zwykłego CSa 1.6 (dla cd-keya).

Nie ma co grać w jakieś Half-Life’y i takie tam… :stuck_out_tongue:

Ludzie czemu wy sie wypowiadacie jak nie macie o czymś pojęcia ?

Morgen jakto key dla csa ? Przecież CS jest DARMOWY, tylko musisz mieć klucz od HL, żeby grać na necie.

Po 2-gie: Pisze freeware bo Steam jest darmowy, płacisz tylko za gry - CS to dodatek ale bazujący na HL, więc musisz mieć HL żeby grać w CS :stuck_out_tongue:

Po 3-cie: CS 1.5 jest darmowy, możesz sciągnąć i zobaczyć czy Ci się spodoba, CS 1.6 jest tak isam jak 1.5 (różnią się troche grafiką i fizyką gry, ale i to znieznacznie :P).

HL:A = HL tylko z uaktualnieniem >.<

■■■ ??

Jak jest darmowy,ja miałem kiedyś CS 1.5 i nie mogłem grać na necie,chyba że ty masz jakiegoś zaczarowanego tego CS 1.5 :?

PS:Zapodaj linka do tego CS 1.5 co można grać na necie :twisted:

Nie key dla CSa tylko CS Anthology dla cd-keya.

CD-KEY wpisujesz w STEAMie i ściągasz CS 1.6 :mrgreen:

A czy CS jest darmowy to nie wiem. Jedni uważają, że tak - drudzy, że nie.

Wersja na LANa na pewno jest darmowa, ale taka na neta to nie (czyli ta ze STEAMa).

hmm… w obecnej wersji - można z jednej strony stwierdzić, że tak jest :slight_smile:

Ponieważ Valve wycofało się z CS 1.5 i dla tych co mieli oryginała - upgrade do cs 1.6 (po wpisaniu keya z hl1).

CS’a 1.5 utrzymują tylko gracze .

I co Ci da to, że jest za darmo, jeśli half-life 1 nie jest za free ;]

Czyli - musisz mieć pirata ^^

Tu mógłbym wdać się w polemikę :stuck_out_tongue:

Grafa - może niewiele lepsza,

ale fizyka, dynamika, zabezpieczenia, e-ligi, turnieje, znajomi (friends), ilość serwerów, modyfikacje itd to już bez porównania :))

Na dodatek - wsparcie u producenta .

To tak, ale kto by dziś w to grał :stuck_out_tongue:

W - według wielu - najlepszego FPSa w historii? Ja!

Ja wyczytałem ze jest darmowy sciagnełem go torrentem i wszystko ok

Chodzi Ci o CS 1.5?

Zapodasz linkusa do tego darmowego CS 1.5 :twisted: