Counter Strike 1.6 jaka to wersja

Witam. znalazłem na internecie fotkę z ciekawą wersją Counter Strike 1.6. jaka to jest wersja cs’a? jak się nazywa? z góry dzięki za pomoc! tu link do fotki z menu głównego: http://cssetti.pl/assets/images/v48/1x800.jpg

Nielegalna :stuck_out_tongue:

CS 1.6 Non Steam v48. Przynajmniej Google tak twierdzi.

ok jak to nielegalna wersja to tego nie pobieram :D. dzięki za pomoc!

To że ktoś sobie zmienił GUI i skiny nie znaczy że jest to nielegalna wersja. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

To jaka to edycja? albo jaki to mod?

@MacGregor - nikt nikogo nie wprowadza w błąd. Jest to wersja non steam i jest nielegalna.

Jeśli jest to non steam to owszem gra jest nielegalna. Nie mniej autorowi raczej chodziło o wygląd niż samą wersje gry :wink:

 

 

 

http://gamebanana.com/

 

Szukaj a może znajdziesz to co cię interesuje.

Wygląd jest z nielegalnej wersji gry, więc to chyba wszystko wyjaśnia.

O ile mi wiadomo vavle nie zakazało/zablokowało zmianę grafiki i skinów w grze więc argument o wyglądzie nić nie wnosi do tematu a tym bardziej nie powinien oceniać legalności produktu.

Kolego. Ale to jest wersja NON STEAM czyli POZA STEAMEM. PŁATNA GRA udostępniana ZA DARMO.

To czy ktoś sobie sam zmieni wygląd to inna sprawa, ale akurat ten screen pochodzi z nielegalnej wersji steam i to jest odpowiedź na pytanie autora tematu :stuck_out_tongue:

Ja to wiem i potwierdziłem to kilka postów wyżej. Chciałem tylko podkreślić że na podstawie wyglądu menu startowego nie powinieneś oceniać legalności tej gry a tylko takiego argumentu użyłeś w ostatniej wypowiedzi. Poza tym krzyczeć nie trzeba, słuch mam jeszcze dobry :wink:

Do potwierdzenia tego, że screenshot pochodzi z nielegalnej wersji gry wystarczył mi adres screenshota, który jest miejscem skąd można ściągnąć tę wersję gry :stuck_out_tongue:

Nie rozumiemy się. Dokładnie przeczytaj to co już kilkakrotnie napisałem w dwóch ostatnich postach. Na tym kończę dyskusję szczególnie że jak znam życie zaraz trafi do kosza z niewiadomego powodu…