Counter Strike 1.6 - klan dobrych programów :]

Chodzilo mi narazie o jakis trening :]

Jeśli uznamy, że opłaca się dalej “ciągnąć” klan to zagramy z wami.

To co gramy trening o 19 jutro ??

Ja dzisiaj o 19 nie mogę… :frowning:

Dobra to sami napiszcie kiedy możecie, to postaramy się zrobić trening tak, aby dostosować się do Waszego wolnego czasu.

hmm moze clan ok … :wink: ale ja swego czasu zrobiłem grupe steam dp … :smiley: ma aż 5 playerów … :stuck_out_tongue: http://steamcommunity.com/groups/69666 zapraszam :wink:

Cos chyba pomysl nie wypali :confused: Bo nie chcecie się wypowiadać w temacie (chodzi o osoby, które się zgłosiły).

Napiszcie mi kiedy możemy zagrać jakiś trening.

Ustalcie coś, mi to obojętne i prawdopodobnie bez problemu się dostosuję (ofc. sobotni wieczór odpada).

Mi tam pasuje codziennie ale dopiero od 20…zagra się coś i zobaczy się co z tego będzie…jak coś to piszcie na GG, bo na forum nie zawsze jestem…

Ja gram 1 rok w Counter-Strike. Chętnie bym dołączył do tego Klanu jeśli będzie istniał! :wink:

Jak by coś to pisze na GG: 9975878

Czyli dzisiaj 20 gramy? Tak?

Tak. Będzie to taki mini trening, aby obeznać sie czy oplaca sie robic klan.

To kiedy panowie zagracie?

5053589 - to moje GG proszę o kontakt w sprawie spara.

ja moge sie dołączyć

choć n00bkiem jestem

xfire:djpeja

Ja też mogę dołączyć do kalnu DobrychProgramów…

Sory ale ja narazie nie będę grał, bo mi zajumali konto steam;/… jak Panowie z VALVE przyślą mi nowy kod i hasło to się odezwę.

noobow chyba nikt nie chce do klanu jak już to lepszych!

Widać, że pomysł nie wypali - za dużo chętnych, którzy się zgłaszają i nie zostawiają żadnego kontaktu. Podejrzewam także, że połowa ludzi wypowiadających się w tym temacie nie posiada Steama…

Mógłby wypalić, ostatnio nawet mieliśmy grać. Okazało się, że nie zagramy, bo nie ma serwera, który NIE jest nam do niczego potrzebny - można znaleźć przeciwnika z serwerem na IRC i nie będzie problemu.

Także czekam na kontakt na gg.

k już mi przysłali nowe hasło na mail…jak coś to możemy zagrać 5n5 oFF…najlepiej w sobotę lub wcześniej byleby o 20…

Ja też sie dołanczam muj numer gg 12087027

Dobra w sobotę o 20 zagramy. Kto chętny do gry ??

PS: Potrzebny steam.