Counter Strike 1.6 - klan dobrych programów :]

Witam. Dawno nie byłem na tym forum. Wpadłem na pewnien pomysł.

Moglibyśmy zrobić swój własny klan, klan dobrych programów. Oczywiście, jako, że portal jest o legalnym oprogramowaniu, klan byłby klanem steam. Dzięki temu portal miałby dobrą reklamę (chociaż chyba każdy już go zna :P)

Chętnych proszę o zgłoszenie w tym temacie. Proszę również o Wasze opinie w tej sprawie.

Nawet nawet pomysł, ale czy znajdzie się tylu chętnych…ja osobiście mogę grać ponad dwa lata grałem w cs więc pojęcie jako takie o tej grze mam… ;]

Możemy zagrać w kilka osób jakiś sparing i zobaczymy co z tego wyjdzie, chociaż raczej nie spodziewałbym się rewelacji :]

To kiedy gramy? :wink:

Haha trzeba znaleść ekipę i mieć serwer, żeby grać.

Mam propozycję, aby zająć się tym na poważnie. Może admini portalu zasponsorowaliby maly serwerek prywatny 10 slotowy ?? :]

Znajdźmy 6 osób. Proszę chętnych o wpisanie się tutaj. Każdy musi posiadać steam !

Serwer to najmniejszy problem, bo znalezienie przeciwnika z serwerem zajmie dosłownie chwilę. Można zagrać, wbijemy na TS i zobaczymy co z tego będzie.

OK, to jak już wyżej pisałem proszę wszystkich chętnych, którzy chcą tworzyć klan o wpisanie się w tym temacie.

Pierwszy chętny to ja :]

Szukamy jeszcze 5 osob

Chętny do grania jestem ja , ale żeby od razu klan tworzyć?

btw. Po co Ci aż 6 osób?

Przecież przeważnie gra się 5vs5. A jeden będzie na rezerwie.

Na początek potrenujemy. Jeśli coś z tego wyjdzie to stworzymy klan.

No właśnie - potrenujcie/my, a nie zaczynasz od zbierania rezerwowych i szukania serwera :]

No a chyba musisz miec serw żeby grać treningi :confused:

Dobra już koniec spamu. Jeśli ktoś chętny to proszę o zgłoszenie.

Ja jestem chętny steam mam…najlepiej 7 osób, 5 podstawowy+2 rezerwa…można by ogarnąć jakiś serwer, porobić taktyki i gitez…tylko że to muszą być gracze z jakimś stażem bo Ci co teraz zaczęli grać to raczej nie wchodzą w rachubę… ;d

To już mamy 3 osoby :]

Co do tego stażu to gram rok, ale myślę, że jestem nawet dobry, chociaż zdażają się dni, kiedy lamię :stuck_out_tongue:

Ja proponuję, żebyście na spara wzieli jakiegoś Modka (wiecie, żeby przeciwnicy nie otowali i pisali po polsku). A jak już się zbierzecie to możecie się ustawić z nami.

Ja proponuję, żeby na razie zapomnieć o serwerach, taktykach i treningach - zbierzmy najpierw tą 5, nawet 4 na początek, zagrajmy coś i zobaczymy co z tego wyniknie. Szczerze mówiąc nie sądzę, żebym ostatecznie został członkiem tego klanu, ale jeżeli okaże się, że coś będzie nam wychodziło, to czemu nie… Po prostu się zbierzmy i zagrajmy cokolwiek.

Jeżeli o staż chodzi to gram w CSa już ładne kilka lat (z ~6), ale ostatnio tego grania było naprawdę malutko, głównie jakieś FFA z nudów, więc raczej w tej chwili nie zabłysnę. Także na razie mogę zaoferować jakieś większe pojęcie o grze, tzw. “ogranie”, etc., nic więcej.

No i jest ze mną jeszcze jeden problem - grałem tysiące CW, ale głównie 2/2 i 3/3, w 5/5 nigdy się nie bawiliśmy (może kilkanaście/dziesiąt meczy), więc z początku trudno mi będzie się odnaleźć, jeżeli w ogóle do jakiegoś wspólnego grania dojdzie.

Ja gram w CS 2 lata, bylem w chyba 4 klanach więc też się pisze :wink:

Proponowałbym jeszcze ograniczenie wiekowe jakieś :slight_smile:

No to chyba jest czterech, więc można wstępnie zagrać coś 4/4. Faktycznie fajnie by było, gdyby zgłaszały się osoby będące po mutacji, w odpowiednim wieku.

Jak coś mam admina na serwerze TeamSpeaka, zrobimy jakiś kanał i popykamy.

btw. Jeżeli coś nam wyjdzie, to mam w zapasie piątego gracza, z którym gram “od zawsze” (byłoby przynajmniej dwóch zgranych), z tym że on raczej niechętnie podejdzie do tego pomysłu. No ale zobaczymy.

Jak coś to odezwijcie się do mnie w sprawie CW, mamy server więc mozemy z Wami zagrać. :stuck_out_tongue: Też ludzi od nas z klanu są z DP ( L337 Crew, Morgen, Piwollo… ) :slight_smile:

Ok :]

To skoro jest nas 4 to może coś zagramy ?? Mam serwerek do gry więc możemy coś zagrać.

Kiedy wam pasuje ?? Może w sobotę o godzinie 19 ??

Napisz do mnie na PW swoje gg i tak się dogadamy, bo ja to forum odwiedzam czasami i może mi coś umknąć.