Counter strike 1.6 na lenovo g50-30 fpsy spadają do 30

Siema posiadam komputer lenovo g40-30. Tak wiem że to złom.Ale mam, dobrze działa.Ale mam problem.Jak wszyscy wiemy cs 1.6 to stara i dobra gra.Wymagania ma nie wielkie, wiec powinna działać(płynnie) na wszystkich komputerach. A u mnie działa tylko gdy strzelam fpsy spadają do 30 :(.I rozumiem ze da sie to naprawić.Wiec tu moje pytanie jak zwiekszyc fpsy.Z góry dziękuje.

 

Skoro już wiesz jakim modelem dysponujesz, to powinieneś wiedzieć że płynnie na nim nie zagrasz. Zawsze możesz spróbować ustawić najniższą grafikę i rozdzielczość pokroju 800x600 (lub niższą) i spróbować tak grać. Jeśli to nie spowoduje zwiększenia ilości klatek to pozostaje Ci tylko zmiana kompa.

Kupiłeś jeden z najmniej wydajnych laptopów na rynku, więc nie dziw się że gry źle działają. Problem małej wydajności Intel HD Graphics w Celeronie jest znany https://communities.intel.com/thread/56778

rozumiem wszystko nie jest to jedyny jaki posiadam komputer, ale dziwi mnie to wrecz nie wierze w to ze na komputerze w tych latach gra typu cs 1.6 nie zadziala na płynnie rozumiem nowsze. Naprawde nie znjade na to zadnego sposobu. ? :D 

Sterowniki masz najnowsze ze strony Intela (dla grafiki)?

karikari973

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

To tak jakbyś kupił w tym roku świetnego laptopa do multimediów i byś się zdziwił że nie udźwignie nowego Dragon Age.

no nie dokońca. Bo komputer daje sobie rade z fifą 14, 15 grami typu League of Legends na średnich ustawieniach graficznych.A gry która ma juz 16 lat nie ? :smiley: tak mam aktualne sterowniki :D 

Czasami zależy to od Servera, sprawdź czy nie masz w tle aktualizacji itp. Może to zależy czy masz wersje steam czy non-steam :wink:

Ja na 10 letnim fujitsu z 1,5 gb ram, intel core duo 1,6GHz i gma 945( o ile dobrze pamietam  z tą grafiką) mialem ok. 50-60 fps