Counter strike 1.6 na lenovo g50-30 fpsy spadają do 30

(Karikari973) #1

Siema posiadam komputer lenovo g40-30. Tak wiem że to złom.Ale mam, dobrze działa.Ale mam problem.Jak wszyscy wiemy cs 1.6 to stara i dobra gra.Wymagania ma nie wielkie, wiec powinna działać(płynnie) na wszystkich komputerach. A u mnie działa tylko gdy strzelam fpsy spadają do 30 :(.I rozumiem ze da sie to naprawić.Wiec tu moje pytanie jak zwiekszyc fpsy.Z góry dziękuje.

(lordjahu) #2

Skoro już wiesz jakim modelem dysponujesz, to powinieneś wiedzieć że płynnie na nim nie zagrasz. Zawsze możesz spróbować ustawić najniższą grafikę i rozdzielczość pokroju 800x600 (lub niższą) i spróbować tak grać. Jeśli to nie spowoduje zwiększenia ilości klatek to pozostaje Ci tylko zmiana kompa.

(Longhorn2009) #3

Kupiłeś jeden z najmniej wydajnych laptopów na rynku, więc nie dziw się że gry źle działają. Problem małej wydajności Intel HD Graphics w Celeronie jest znany https://communities.intel.com/thread/56778

(Karikari973) #4

rozumiem wszystko nie jest to jedyny jaki posiadam komputer, ale dziwi mnie to wrecz nie wierze w to ze na komputerze w tych latach gra typu cs 1.6 nie zadziala na płynnie rozumiem nowsze. Naprawde nie znjade na to zadnego sposobu. ? :D 

(Longhorn2009) #5

Sterowniki masz najnowsze ze strony Intela (dla grafiki)?

(Agatonster) #6

karikari973

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(lordjahu) #7

To tak jakbyś kupił w tym roku świetnego laptopa do multimediów i byś się zdziwił że nie udźwignie nowego Dragon Age.

(Karikari973) #8

no nie dokońca. Bo komputer daje sobie rade z fifą 14, 15 grami typu League of Legends na średnich ustawieniach graficznych.A gry która ma juz 16 lat nie ? :smiley: tak mam aktualne sterowniki :D 

(tomekz699) #9

Czasami zależy to od Servera, sprawdź czy nie masz w tle aktualizacji itp. Może to zależy czy masz wersje steam czy non-steam :wink:

Ja na 10 letnim fujitsu z 1,5 gb ram, intel core duo 1,6GHz i gma 945( o ile dobrze pamietam  z tą grafiką) mialem ok. 50-60 fps